Civic FD6 LED far tavsiye

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhabalar , 2008 fd6 sahibiyim henüz 3 ay oldu alalı. İlk kez uzun yola akşam çıktım ve farlarım yetersiz geldi.
led tavsiye edecek varmı ışığı yaymayan karşı araçları rahatsız etmeyecek ve hemen patlamayıp uzun ömürlü olacak.şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FD6 2008
Daha bu hafta ben de LED'e geçiş yaptım. Halojenler bana da yetersiz geliyordu. Fakat, bizim far dizaynlarından olsa gerek, kuzenimin Jetta'sına da aynı aldığım Niken Evo Serisi, onda daha aydınlık bir görüş sağlarken, bizimkilerde daha bir dağınık sonuç çıkardı. Merceksiz far oluşu bunu mutlaka etkiledi. Pandemi sürecinden dolayı henüz uzun yol deneyemedim. Ama şöyle özet geçeyim, çok bir fark olmuyor.
Not düşeyim, Kısa ve uzunlarda LED var. Sis farlarına taktırmadım. Ona göre yorumladım. Sis farı mutlaka görüşe yüksek katkı sağlayabilir.

Aracınız
Civic FD6 2008
Far tasarimindan dolayi aynen cok dagitiyor bendede led ampul var . Hatta karsiyi rahatsiz etmesin diye ayarlari en asagi indirdim bu seferde uzun farlar ileriyi aydinlatmiyor idare ediyorum uzun a cok gerek olmadigi icin. Ama sisler dede beyaz ampul var muthis fark oluyor aydinlatmada

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Fd6 elegance larda xenon far yok mu ? Benim xenon farlı aracım olsa lede dönüştürmezdim asla.

Aracınız
Civic FD6 2008
Daha bu hafta ben de LED'e geçiş yaptım. Halojenler bana da yetersiz geliyordu. Fakat, bizim far dizaynlarından olsa gerek, kuzenimin Jetta'sına da aynı aldığım Niken Evo Serisi, onda daha aydınlık bir görüş sağlarken, bizimkilerde daha bir dağınık sonuç çıkardı. Merceksiz far oluşu bunu mutlaka etkiledi. Pandemi sürecinden dolayı henüz uzun yol deneyemedim. Ama şöyle özet geçeyim, çok bir fark olmuyor.
Not düşeyim, Kısa ve uzunlarda LED var. Sis farlarına taktırmadım. Ona göre yorumladım. Sis farı mutlaka görüşe yüksek katkı sağlayabilir.
Hocam bende niken led aldım, aydinlatma fena degil gibi ama cok dagitiyor, ayrica yagmurlu havalarda tamamen kor gidiyor. Sonradan ogrendim csp çioli ve 15.000 lümenler varmış aydinaltma konusunda ve her hava sartinda cok iddialilar ama tabi tecrube eden var midir bilemiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2008
Far ayarini iyice indirirseniz bayagi aydinlatiyor ama farin uzerinden indirmistim . İcerden yeterli olmadi . Su anda dagitmiyor guzel aydinlatiyor ama uzunlarim ileriyi cok aydinlatmiyor

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhabalar , 2008 fd6 sahibiyim henüz 3 ay oldu alalı. İlk kez uzun yola akşam çıktım ve farlarım yetersiz geldi.
led tavsiye edecek varmı ışığı yaymayan karşı araçları rahatsız etmeyecek ve hemen patlamayıp uzun ömürlü olacak.şimdiden teşekkürler
Photon Milestone yada Photon Ultimate 3 Plus alın.

Aracınız
Civic FD6 2008
Far ayarini iyice indirirseniz bayagi aydinlatiyor ama farin uzerinden indirmistim . İcerden yeterli olmadi . Su anda dagitmiyor guzel aydinlatiyor ama uzunlarim ileriyi cok aydinlatmiyor
Değerli hocam, far üzerinden nasıl indirdiniz? Ben baktım fakat motorların üzerinde herhangi bir vida yeri göremedim. fotoğraf var mıdır elinizde? Ya da ne şekilde yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?

Geri