Civic FD6 LED far tavsiye

Benim aldıklarım da csp değil yağmurlu havada aydınlık olan yolda ledin pek etkisini göremiyorsunuz doğru ama karanlıkta iyi :))
Hocam bende niken aldım lakin yagmurda hic gostermiyor:) csp çip yerine xob almışım sanırım ondan kaynaklı

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Şimdilerde led teknolojileri çok gelişti. Örneğin civiclerin fc5 kasa exe tamamı ve elegance olanların bir kısmında led var. Bununla birlikte bazı premium araçlarda ve bazı c hb seat leon gibi araçlarda da led kullanılıyor. Ledler ile halojen ampullerin frekansları çok farklı. Halojenlerin dalga boyu daha kısa olduğundan ne kadar uzaktan bakarsanız bakın göz almaz. Ledler daha uzun dalga boyuna sahip olduğu için en küçük bir lede uzaktan bakınca hemen dağılır. Özellikle mavi olanlar çok dağılır. Bunun önüne geçmek için csp çip kullanılıyor bununla frekans aralığı düşürülüyor lakin hala bir halojen kadar gece aydınlatmayabiliyor.
Not: Bu arada led xenon diye birşey yoktur. Led başka birleydir xenon başka bir şey.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Hocam csp li aldim, bu sefer de fara oturan siyah kisminda sorun cikti, contalarinda sikinti var, geri gonderecegim. bir turlu yuzum gülmüyor:)
Benim aldıklarım da csp değil yağmurlu havada aydınlık olan yolda ledin pek etkisini göremiyorsunuz doğru ama karanlıkta iyi :))

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri