Led far uygulaması 2014 civic

gfb26

0
Herkese merhaba.
Bu hafta sonu almış olduğum led far montajını yaptık.
Ben ikinci el olarak bulmuştum sıfırını satan çeşitli siteler var. Hemen artılarını ve eksilerini paylaşayım.
Öncelikle farı alırken zaten beklentim çok büyük değildi önümü göstersin yeter diyordum. Magton marka piyasada kaliteli sayılabilecek bir markanın 8000 lik xenon ampülünü kullandık.Gece zifiri karanlıkta denedim.Merceğin vurduğu yerlerde aydınlatma beklentimin üzerinde pek kayıp yok. Tek sorun merceğin çizgisi çok yukarda ve sağ sol odak noktaları karışmış durumda. Uzunlardan daha yükseğe bakıyo merceğin odak noktaları.Uzunlar ise orjinale göre %20 gibi bir kayıp var. Bu hafta içi far ayarı yaptırmaya gideceğim sonucu tekrar paylaşırım. İleriye dönük bu farlara kaliteli bir markanın merceğini bulup uzun/kısa bixenon yapma düşüncem var.Amerikan park modulüm de hafta içi takılacak.

Sonuç olarak okadar güzel duruyorki hiç aydınlatmasa bile el feneriyle bile gitmeye razıyım okadar yani resimde durduğundan daha güzel görünüyor gerçekte.
Caddede giderken özellikle hava kararmaya başladığında bir bakan dönüp tekrar bakıyor. Aynı zamanda kırmızı logoları spoiler ve panjur kaplama işlemlerinide yaptık.
Maaşallah demeyi unutmayalım
Her türlü yoruma açıktır.
Kafanıza takılan birşey olursa yardımcı olurum. Ekli dosyayı görüntüle 2050Ekli dosyayı görüntüle 2051Ekli dosyayı görüntüle 2052Ekli dosyayı görüntüle 2053Ekli dosyayı görüntüle 2054Ekli dosyayı görüntüle 2055
Fotoğrafları neden göremiyorum acaba

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Oğuzhan bu farlardan bende ariyorum. Nereden nasil temin edilebilir.
[MENTION=413]oguzhanfb7[/MENTION]

Geri