Lpg bakımı

esaret

0
Aracıma lpg takılalı 30 bin km oldu. Atiker gold takıldı. Lpg Filtresini değiştirmem gerekir mi? Bir de usta takarken baya uğraştı. Akünün arka alt tarafına koymuş filtreyi. Daha kolay bir yere aldırma şansımız var mı? 1 filtre için birkaç parça sökecek. Saygılar iyi forumlar arkadaşlar.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yani kasa ayni olduğundan montaji hemen hemen ayni. Lpg filtresini degisim zamani gelmis senin. Hava filtresi kutusunu sökmek gerekiyor belki gaz kelebegi giriş yerini. Ama ne yapacan. Yer yok. Sahin motoru olsa istegin yere koy.
Bir de sunu belirtmek istiyorum. Benim de filtre de 30k degisti. Hepde opet aygaz dan aliyorum gazi. Filtre anlatilanlara göre gayet temizdi. "Yağlı gaz tıkar" efsanesi hikaye gibime geliyor benim.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

ogun26

0
Aracınız
benim araçta da atiker gold var 10 binde değişti filtre. dediğiniz gibi yeri sıkıntı bizim aracın kaput küçük olduğu için çok uğraştırıyor değiştirmek

esaret

0
Yani kasa ayni olduğundan montaji hemen hemen ayni. Lpg filtresini degisim zamani gelmis senin. Hava filtresi kutusunu sökmek gerekiyor belki gaz kelebegi giriş yerini. Ama ne yapacan. Yer yok. Sahin motoru olsa istegin yere koy.
Bir de sunu belirtmek istiyorum. Benim de filtre de 30k degisti. Hepde opet aygaz dan aliyorum gazi. Filtre anlatilanlara göre gayet temizdi. "Yağlı gaz tıkar" efsanesi hikaye gibime geliyor benim.

Ben de öyle bir şey duymuştum. Genelde lpg filtresi tertemiz çıkıyor. O yüzden biraz daha gitsin. Bidahaki bakımda değiştiririz.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sen degistir. Aklında soru isareti kalmasin

Henüz filtre değiştirmedim fakat opet gazı yağlı filtre tıkar sözü banada efsane geliyor. Adamlar ülkenin en büyük petrol şirketi. Onca mühendis altyapı vs. Böyle birşeyi gözdenmi kaçıracaklar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10000 olmadan degistirmek gerekir. Bende BRC takili. 50000 oldu. Her 10000 de degistirdim. 30-40 TL bir sey degil. Hic bir sikinti yasamadim. %95 Opetten alirim gazi. Cok memnunum. Filtre degisimi yakit sarfiyatinida olumlu yonde etkiliyor. Benim gozlemlerim bunlar.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri