lpg de motor arıza lambası

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
arkadaşlar aracım 2014 model Fb7 elangance faprikasyom lpg li opetten aldığım gazda hiç bir sorun yok. ancak shellde dahil diğer gazlarda arıza lambasını yakıyor neden olabilir acaba

ENSAR

0

Zenit

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba, dün babam bana ilk arabamı hediye etti. Honda Civic 2007 Sport 1.8 aracı çok sevdim hiç bir sorunu yok yalnız tek sıkıntı araç LPG li ve ön panelde sürekli motor arıza sembolü çıkıyor. Bunun çözümü nedir ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba, dün babam bana ilk arabamı hediye etti. Honda Civic 2007 Sport 1.8 aracı çok sevdim hiç bir sorunu yok yalnız tek sıkıntı araç LPG li ve ön panelde sürekli motor arıza sembolü çıkıyor. Bunun çözümü nedir ?

Aracınız hayırlı olsun, Lpg ayarı yaptırın ;)

Zenit

0
Aracınız
Yarın oto sanayiye arabayı götürücem, bi kaç arkadaşım Lpg ayarını yaptırıyorsun 10 20 km sürdükten sonra tekrar arıza lambası yanıyor dedi, doğruluk payı var mı sizce bide bu işlem masraflı bir işlem mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yarın oto sanayiye arabayı götürücem, bi kaç arkadaşım Lpg ayarını yaptırıyorsun 10 20 km sürdükten sonra tekrar arıza lambası yanıyor dedi, doğruluk payı var mı sizce bide bu işlem masraflı bir işlem mi?

Yapılan ayarla alakalı yanabilir, arıza lambası yakmasının nedeni zengin veya fakir karışım görmesi buda tamamen ayardan kaynaklanıyor. Sorun devam eder ise yol ayarı yapmalarını isteyebilisiniz bu daha iyi sonuç verecektir.

Arkadaslar aracimda sürekli bir yanan ariza lambasi var idi.gaza Gecislerde de stop etme. Aracin tanktan gazini kesip ön taraftan gazi bosaltmaya calistilar muazzzam bir gaz çıkışı oldu. Meger benim regulator arizaliymis. Cihaza baglandiginda yuksek miktarda gaz basinci görünüyordu zaten. Regulator ve kesici değişti. Ariza isigi ve stop etme ortadan kalkti su anlik. Ins boyle devam eder

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri