Lpg dolum aparatını kısalttırmak yerine sizdekini kısası ile değiştirebiliyorsunuz

sizdede istasyonda pompacı gaz aparatını taktıgında bıraknca etrafndan kacırma oluyormu elle biraz yukarı dogru tutmak gerekiyo bıraknca aşagıya dogru iniyor biraz oda gaz kacırmasına neden oluyo gaz alırken sizdede varmı böyle bi sorun.. tam sıktıkları halde oluyor bazen olmuyor gaz aparatlarının agırlıgından oldugunu düşünüyorum.

Öyle bi sorun yok bende.aparatla dolum ağzı arasında bi uyumsuzluk var muhtemelen. Çok sök tak yüzünden olabilir.dişlerde bi sıyırma fln yok dimi

Benim bir yakinim tornaci arkadaslar kendimiz kisaltacagiz ama ölçü yok malesef elimizde o yuzden bir turlu cesaret edemedik.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim bir yakinim tornaci arkadaslar kendimiz kisaltacagiz ama ölçü yok malesef elimizde o yuzden bir turlu cesaret edemedik.

Hocam tornacıda deneyerek adım adım kendi ölçünüzü bulabilirsiniz, servisler dolum ağızlarını farklı mesafelerde montaj yaptığı için sabit bir ölçüde belki problem çıkabilir.

bütün şehirlerde brc servisleri veriyor mu bu aparatı? ve neden 40 tl istiyorlar anlamadım, sonuçta eskisini veriyoruz arkadaş..

ic3

0
Dolum aparati takiliyken resimdeki sekilde kisalttirsam sorun olur mu ?

brc.jpg

ic3

0
[MENTION=6]avansis[/MENTION] hocam siz bu konuda bilgilisiniz sanırım yardımcı olursanız bana :)

Geri