Lpg Dolum Yeri Tıpası Hakkında

Aracınız
geçenlerde lpg almak için istasyona girdim pompacı dolum yerindeki tıpayı çıkardı gazı doldurmaya başladı. gaz doldu bu aradada ben kasaya ödeme yapmaya gittim geldim. pompacı tıpayı bana verdiğini iddaa etti ama bana vermemişti. her neyse bi şekilde kaybetti onu. bende kafamdan servisten alırım bir tane ne olacak diye düşünüyordum. dün Honda Bora servise gittim 1adet tıpa alabilirmiyim dedim. ben bedavaya verecekler sanıyorum tabi ki adam demez mi 10,00TL diye. uyduruk tıpaya istediği paraya bak. almadım ve aşırı bozuldum bu olaya. bi ton para verip araba alıyorsun uyduruk bir parçadan bile para istiyorlar. insan canın sağolsun abi buda bizden olsun demezmi arkadaş ya:)

Trust

0
Aracınız
Hiç bir kurumsal sistemde müşteriye bedava birşey vermek için bi ürün bulundurulmaz .
O ürün için zaman ve para harcanıyor geldi si gitti si falanı filanı bana göre doğal bir durum.

Aracınız
Müşteri memmuniyeti adı altindada bir seyler yapmak gerekir ama kurumsallikta. Kurumsallik serviste kurabiye cay pasta vs vermekle olmaz bence. Ufak sey bunlar 50kr ne hondayi zengin eder nede batirir

Aracınız
Civic FB7 2012
Benzincilerde (gazcılarda) 2TL!

Müşteri memmuniyeti adı altindada bir seyler yapmak gerekir ama kurumsallikta. Kurumsallik serviste kurabiye cay pasta vs vermekle olmaz bence. Ufak sey bunlar 50kr ne hondayi zengin eder nede batirir

konyada çay bile söylemiyorlar pastayı bırak oturacak yer bile yok=))

tıpayıda herhangi bir tornacıda kısaltıp sürekli takılı hale getirseniz sizin için daha iyi olur. Sök tak hem yuvasını bozuyor hemde bu tip kaybolma sorunları çıkıyor

Geri