Lpg geçiş ve Simit tankı

mrtklc

0
Arkadasımın babası oto ustası bana verdiği 2 tüyoyu sizlerle paylaşmak istedim.

1-Aracım 2014 eco elegance civic 44 litre simit tanka sahip fakat 28 litre alıyor bunu bana brc ustasının kendisinin kitledigini hiçbir ücret talep etmeden max 40 ama güvenilir sekilde 33-35 litreye istersem yükseltir dediğini belirtiyim ki en yakın zamanda bu işlemi yaptırıcam.
2-Aracım 10 saniyede lpg geçiyor bu saniyeyi yine brc'nin programla 5 sn düşürebileceğini ve daha fazla benzin tasarrufu yapıcagımı söyledi

@hakanuzun [MENTION=101]aknasmub[/MENTION] Honda kendi yaptığı ayarı her seferinde denetliyor isterseniz sorabilirsiniz. Bu riske girmeye değer mi o size kalmış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Acaba aracı bilgisayara bağladıklarında depo kapasitesini anlayabiliyorlar mı?

Ben arabayi ilk aldigim zamanlar bu silkeleme mevzusuna brc servisine ayar yaptirdim, sonrada duzelmeyince servise gittim baktilar ettiler ayar yaptilar yola ciktik kavga ettik vtec dediler gonderdiler garanti namina birsey demediler bile bide bu dediklerim araba daha 550 kusur km lerde oldu sonra yine dayanamayip 800 gibilerde bida 1000 bakimina gidip tekrar vtec cevabini aldimama happy ending

Silkeleme bitti mi hocam?

Hakan Uzun

0
Yönetici
Ayar yapa yapa benim silkeleme halen devam ediyor.

Bendeki de benzindeki kadar cok hafif onu da boyle baskasina soyleyince manyakmsin diyolar o yuzden sallamiyorum artik yani ben kapattim bu silkeleme mevsunu

Bendeki de benzindeki kadar cok hafif onu da boyle baskasina soyleyince manyakmsin diyolar o yuzden sallamiyorum artik yani ben kapattim bu silkeleme mevsunu

Şimdi ben hatırlattım yarın kullanırken bakarsınız artık

Hakan Uzun

0
Yönetici
Vallahi bak aynen bu oluyo iste ama zaten varya inan surus sitilimi ona gore ayarladim kafada cozdum haci ben isi

@hakanuzun garanti namına bir şey niye sorsunlar ki bir arıza ile gitmemişsiniz bir istek ile gitmişsiniz, ileride bir arıza olunca belli olur o inşallah arızasız belasız kullanırsınız hep [MENTION=101]aknasmub[/MENTION]

mrtklc

0
Ben ataşehir damladan aldım aracı özellikle bayiyede sordum garanti kapsamının dışına cıkmıcagını söylediler zaten mantıken çıkmasıda sacma sonucta güvenlik olarak yuzde 10 bırakması lazım fakat daha fazla bırakıyor burda kullanıcıya danısılması gerek

Geri