Civic FC5 Lpg gostergesi sorunu

2018 Ocak cikisli fc5 sahibiyim bildiginiz uzere sanirim hazirana kadar olan araclarda lpg anlik tuketim ve mesafe gostermiyor bu olayi cozebilen bir arkadas ciktimi acaba

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Hayır nasıl bir modülse arabada koyacak yer yokmuş + temin edemiyorlarmış.

Kaldık mı bir çuval altınla koca şehirde beş parasız :D
Lpg tankından büyük herhalde , koyacakları modül 2019larda nereye koymuşlar acaba, modül varsa araba nerde araba varsa modül nerde.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg tankından büyük herhalde , koyacakları modül 2019larda nereye koymuşlar acaba, modül varsa araba nerde araba varsa modül nerde.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Slm bahsettiğim mevzu 2019 dan oncekı arabalarında var :) 2018 sanırım hazirandan sonraki aralarda gosterıyor. Honda hayat onda ama ama işte :) bana trıp tusu da ılgınc geldi 2018 araba gostergede kocaman bir cubuk....

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Direksiyondan İ (info) butonuna bastıktan sonra bir defa sağ tuşa basıp enter tuşuna basın. Gelecektir. Bir sağ menüdeydi diye hatırlıyorum.

O şekilde konuyu açan arkadaşın dediği gibi anlık tüketim vs görünmüyor. Benzin de herhangi bir sıkıntı yok o ortalama tüketim vs gösteriyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende görünüyor. Lpg den benzine aldığımda anlık ve ortalama tüketim, lpg de kullandığımda da aynı şekilde anlık ve lpg de ortalama tüketim görüntülüyorym.
Makyajlı kasa aracım
O şekilde konuyu açan arkadaşın dediği gibi anlık tüketim vs görünmüyor. Benzin de herhangi bir sıkıntı yok o ortalama tüketim vs gösteriyor.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2017
2019

Bende görünüyor. Lpg den benzine aldığımda anlık ve ortalama tüketim, lpg de kullandığımda da aynı şekilde anlık ve lpg de ortalama tüketim görüntülüyorym.
Makyajlı kasa aracım

Lpg menzili ortalama yakıtı ve anlık tüketim stabil çalışıyor mu brc yi aradım stabil çalışmıyormuş ayrıca çorum özençler brc 400 tl karşılığında modülü takıyormuş.

Geri