Lpg hakkinda

pumps

0
Arkadaslar 2014 civic eco var daha 1000 km de 2015 ocakta trafige cikti lpg yi opetten almak istiyorum fakat araci aldigim bayi opetin lpg sini hondanin onermedigini soyledi nedeni olarakta katkili lpg kullaniyor bu dan dolayi motora zarar verirmis dusunceleriniz nedir varmi bu sekilde bir durum

[MENTION=787]pumps[/MENTION] o bayii hangi bayii ise halt yemiş en katkılı yakıt shell in katkı kötü anlamda değil ki daha iyi performans için. Gönül rahatlığı ile alın kullanın bence bayiinin opetle bir sorunu var.

pumps

0
@pilliwomam tesekkurler o zaman opete devam :) arac icin 2014 Aralik sonunda anlasma yaptim anca cikmasi Ocaki buldu 15 gun civarinda bekledik yani

cagano

0
Shell in lpg si katkısızdır:) en azından opetin daha fazla katkılı olduğu kesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Opet le ilgili bir araştırma yaparsanız benzer sorunları görürsünüz

Tapatalk....

@pilliwomam tesekkurler o zaman opete devam :) arac icin 2014 Aralik sonunda anlasma yaptim anca cikmasi Ocaki buldu 15 gun civarinda bekledik yani

Ha bende öyle yaptım sanırım sabah yazarken ayılamamışım :)))) katkısız yakıt olması kulağa hoş gelebilirde mantığa ters :) Opetle ilgili 2002 aracımda da tek bir sorun yaşamadım 2013 aracımdada yaşamıyorum. Dahası yaşayanıda hiç görmedim. Google arattığımızda abuk subuk her şeyden şikayet eden insanların yazdıklarına aldırarak kendinizi yanıltıp üzmeyin. Opette tek dikkat etmeniz gereken Aygaz almanızdır. Bazı opetler milangaz satıyor ben almıyorum milangaz. Yani Opettende alsanız olur shellden de. Ben son zamanda Pogaz aldım hatta daha uzun km gittim tavsiye ederim ucuzda.

Son düzenleme:

pumps

0
Shell in lpg si katkısızdır:) en azından opetin daha fazla katkılı olduğu kesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opet le ilgili bir araştırma yaparsanız benzer sorunları görürsünüz

Tapatalk....

Ha bende öyle yaptım sanırım sabah yazarken ayılamamışım :)))) katkısız yakıt olması kulağa hoş gelebilirde mantığa ters :) Opetle ilgili 2002 aracımda da tek bir sorun yaşamadım 2013 aracımdada yaşamıyorum. Dahası yaşayanıda hiç görmedim. Google arattığımızda abuk subuk her şeyden şikayet eden insanların yazdıklarına aldırarak kendinizi yanıltıp üzmeyin. Opette tek dikkat etmeniz gereken Aygaz almanızdır. Bazı opetler milangaz satıyor ben almıyorum milangaz. Yani Opettende alsanız olur shellden de. Ben son zamanda Pogaz aldım hatta daha uzun km gittim tavsiye ederim ucuzda.
Arkadaslar aslinda ogrenmek istedigim opetten aldigimizda ilerleyen donemlerde bir sorun olurmu bu kadar :) :)

Aracınız
Opetin katkılı gazi bana iyi gelmedi ben sevmedim araştırmam da katkının zamanla filtre vs gibi kite zarar verdiği tikadigiydi son dönemde opet bu şikayetlerden kaynaklı formülünü degistirmis

Tapatalk....

Geri