LPG Hangi Markayı taktırmalıyım?

Aracınız
Hocam ozellikle 40 ve 80 km/h hizlarda seyir ederken bi anlik tekleme, silkeleme vs varmi onemli olan bu bizim icin.. Yani bahsettigimiz sey problemler ve cozumleri basliginda civic fb7 silkeleme sorunu oraya bi incelerseniz eger ordaki gibi birsey varmi?yokmu? Bunu arastirdigimiz icin soruyorum,

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakan abi ben 80 sabiliyorum.. 1 kere mahsus arada sırada arkadan bi tekme atıyor bırakıo :D dahada olmuo

Aracınız
Bakin vites geçişi yada vites geçişine yakın bir yerde yada VTEC açılışına yakin bir yerde sn yelik bir Silkeleme yapabilir hatta bu hafif rampa yolda vites geçiş devrini bulmadıği bulamadığı zamanda yapar ama sizdeki başka birşey bu anlık silkelemeyle sizdeki sorunları birbirinden ayirin [MENTION=747]hakan[/MENTION]uzun bir video bekliyorum

Tapatalk....

lpg takilir ama tam uyum tam randiman saglamiyor. yakittada beklenen tasarruf saglanmiyor. bizde vardi 1.4Turbo astra ordan biliuorum.
prins gibi kaliteli markalar yaglamali mi ne deniliyor.onu takiyorlar lpg ve benzin kullaniyor ondada degisen.birsey olmuyor.
iyice arastir aracina garantine yazik etme.

Aracınız
lpg takilir ama tam uyum tam randiman saglamiyor. yakittada beklenen tasarruf saglanmiyor. bizde vardi 1.4Turbo astra ordan biliuorum.
prins gibi kaliteli markalar yaglamali mi ne deniliyor.onu takiyorlar lpg ve benzin kullaniyor ondada degisen.birsey olmuyor.
iyice arastir aracina garantine yazik etme.

hocam bugün otoşov da yetkililerle görüştüm 120bin km den sonra sübabları eritme ihtimali varmış o da hep yüksek devirde sürerseniz dedi onun dışında opel olarak bizde testleri yapıyoruz hiç bir sıkıntı yok dedi.

Bazı markalarda %80 lpg %20 benzin gibi ayar yaptıranlar varmış öyle yaparsanız tasarruf fazla olmaz yağlamalı sistem benzinli sistem değil hocam farklı prensipte çalışıyor. Ayrıca bügünkü yetkili yağlamalı yaptırmasanız da olur arada hiç bir fark yok d

Tasarrufu kısmını dün iş yerinde arkadaşla konuştum istanbul şehir içi harcaması hergün işe gelip gidiyor 30 kuruşun üstüne hiç çıkmamış. Genelde 25 kuruşmuş. Bu ortalamada bana fazlasıyla yeter focus arabam da o kadar yakıyordu.

Hayırlısı diyelim ama mecburen lpg yaptıracam.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bakin vites geçişi yada vites geçişine yakın bir yerde yada VTEC açılışına yakin bir yerde sn yelik bir Silkeleme yapabilir hatta bu hafif rampa yolda vites geçiş devrini bulmadıği bulamadığı zamanda yapar ama sizdeki başka birşey bu anlık silkelemeyle sizdeki sorunları birbirinden ayirin [MENTION=747]hakan[/MENTION]uzun bir video bekliyorum

Tapatalk....

Tamam ilgilenecegim abi

Sent from my iPhone using Tapatalk

yine.iyice arastir ve montaj cok onemli. lpg markasindan daha cok lpg montaji onemlidir.
konuyu takipteyiz.

Aracınız
arkadaşlar bugün arabama Landirenzo marka lpg taktırdım. Beykent oto sanayide ayotogaz diye bir firmaya. Sahibi makina mühendisi ve işini çok iyi biliyordu. Prins taktırmaya gittim usta buna landirenzo takalım dedi hem daha uyumlu hemde arada 1300 tl fark var değmez dedi. Ona göre her motorun çabuk alıştığı markalar varmış.

42 lt simit tank taktık ama 37 litre civarında dolarmış. 1 depo ile şehir içinde en az 350 km gidersin dedi (21 kuruşa denk geliyor) pek inandırıcı gelmedi ama sevinmedim desem yalan olur. Kendisi şimdiye kadar onlarca astra turboya lpg taktık hiç daha aşşağı değerleri görmedik dedi :) (hep dedi diyorum ustanın sözleri çünkü)

Hakkımızda hayırlısı diyerekten bu yola baş koyduk.

Aracınız
deponu doldurup gezmeni bekliyoruz hocam.
bu arada arac otomatik mi manual miydi senin

Aracınız
deponu doldurup gezmeni bekliyoruz hocam.
bu arada arac otomatik mi manual miydi senin

Hocam otomatik araba LPG de benzinde fil suanda bitince yazarım sonucu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri