LPG hangi petrol dan alıyorsunuz

LPG nizi hangi petrol dan alıyorsunuz ve hangisi kullanılmalı Aygaz dediklerine göre asla kullanılmamalıymış sizce hangi gaz daha iyidir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
LPG'de Shell ve total kullanıyordum suan benzinde Opet kullanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Aygaz ve opet yağlı olduğu için motor arıza lambasını yakar, filtreleri tıkar diye söylenmişti servis tarafından. Bende shell ve PO harici almadım

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eski aracimda opetten alıyordum bende LPG yi ama bazı bayilerde normalden az km gitmesi ve fiyatların pahalı olması beni Shell e yönlendirdi bir seneden fazladır hem benzin hem LPG yi Shell den alıyorum ne aracimda arızaya sebep oldu ne demek farklı bir şikayetim Shell e devam yerli malı yayginlasana kadar... Yerli sermaye total istasyonlarına gaz gelirse bir iki deneme olumlu olursa oradan devam yoksa yine shell e döneceğiz mecbur...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aygaz katkılı ve yağlı. Arıza yakar enjektör tıkar baya dert. Lpg de shell benzınde ise yine shell. Ama ucuz benzin bulursam alıyorum depodaki shell ile melez bir yakıt oluyor :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
2 yıldır lpg li araç kullanıyorum ve opet/aygazdan alıyorum . Bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar. Kurumsal kimliği olan firmaları tercih edin, lpg basınç saati 8 bar ve üzeri olanları tercih edin. Bilindik markalar ile hep yaklaşık sonuçları aldım.

7e66b613abffcc847b83e0d22bf7d583.jpg

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Lpg yi Shell den :)

akif68

0
2 yıldır lpg li araç kullanıyorum ve opet/aygazdan alıyorum . Bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar. Kurumsal kimliği olan firmaları tercih edin, lpg basınç saati 8 bar ve üzeri olanları tercih edin. Bilindik markalar ile hep yaklaşık sonuçları aldım.

7e66b613abffcc847b83e0d22bf7d583.jpg

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bu program nedir

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri