Lpg kampanyalari

Aracınız
Bu kampayalarla cok cazip geliyor acaba bir sikinti olurmu valla ne yapacagimizi sasirdik gaziantepte lpg shell falan 3.37 suan opette oyle po indirim yapiyor indirimle 2.82 geliyor lpg yorumlarIMG_1815.jpg IMG_1815.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13748]ibrahimersari[/MENTION] 2.82 güzelmiş PO olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

ywzckr

0
Lpg kampanyalari

Hocam sorun teskil edecegini pek sanmıyorum ama şöyle diye biliyorum burda aygaz 3.03 p.o 3.13 filan.
Kuzenim total petrol sahibiydi bıraktı onla konuştum samsunda aygaz, aytemiz ve milangaz(demirören) dolum var herkes bunlardan alır po filan takılma pek dedi. Yani sizin memlekte de hangi dolum firmaları varsa istasyonlar da oralardan alıyordur po dur ama aygazın 2. Kalite gazını satar sadece aygaz yazmaz da po gaz yazar
Aygaz da 1. Ve 2. Kalite vardı ben alırken lpg nin arasında 20-30 kuruş oynuyorsa başka bir istasyonda 2. Kalite olmasındandır. Bana totalde milangaz var demirörenin gazını alma hiç tavsiye etmem dedi sadece. Geriye kalanı deneyerek iyisini bulabilirsin. Aygaz iyidir ama bazı araçlara da daha fazla yaktırıyor sen ille de tavsiye et dersen shell onu tavsiye ederim dedi.
Servis ise kesinlikle aygaz hariç istediğinden al dedi shel 3.17 aygaz 3.03( perşembe günleri) diger adı duyulmamış markalar 2.99 altı yok çevremde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri