Lpg kiti tavsiyesi ???

Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2012 fb7 kasa civic alarak aranıza katıldık. lpg taktıracağız ama aklımızda çok fazla soru işareti var . Ankarada mavidenizler ve mocan otogaz arasında kaldık mavidenizler in internetteki son yorumları hep kötü yönde . çok bozduklarından falan bahsedilmiş o yüzden aklımızda soru işaretesi var açıkcası. birde en önemli konu mavidenizler piposuz takıyor manifoldu delmek daha iyi diyor mocan pipo takıyor . sizce hangi sistem daha iyidir pipolu mu piposuz mu ? yardımcı olursanız çok sevınırım teşekkürler şimdiden.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2012 fb7 kasa civic alarak aranıza katıldık. lpg taktıracağız ama aklımızda çok fazla soru işareti var . Ankarada mavidenizler ve mocan otogaz arasında kaldık mavidenizler in internetteki son yorumları hep kötü yönde . çok bozduklarından falan bahsedilmiş o yüzden aklımızda soru işaretesi var açıkcası. birde en önemli konu mavidenizler piposuz takıyor manifoldu delmek daha iyi diyor mocan pipo takıyor . sizce hangi sistem daha iyidir pipolu mu piposuz mu ? yardımcı olursanız çok sevınırım teşekkürler şimdiden.

ıyı aksamlar bende yakın zamanda taktırdım baya da arastırdım.. mavıdenızlerın yaklasmı hıc hosuma gıtmedı turkuaz dıye fırma var murat usta gayet duzgun ve yorumlar olumluydu.. fc5 e prins silvirline taktırdım 2700 gıbı rakama bence degerlendırebılırsınız memnununm

neasy

0
Aracınız
Hocam ben 2012 fb7me İstanbul da Aralık ayında brc taktırdım. Pipolu istedim abi sorun çıkıyor gel manifoldu delelim dediler. Öyle yaptılar. Şehir dışı 8litre (130-150 hızlarla) şehir içi 10-11 litre LPG yakıyor. Ben memnunum. Ama önemli olan işçilik.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar bu guruba birkac dakika önce katıldım. Aracım 2009civic fd6. Böyle bir gurubu siteyi bulmuş olmaya sevindim çünkü bugun yaşadığım bazı şeyler beni çok sinirlendirdi ve özellikle ankarada ikamet eden kişileri uyarmak için bi uğraş içine girdim bu siteyi buldum. Yaşadığım sıkıntıya gelince. Bugun fd6civic aracıma tüp taktırmaya ankara ivedik şimşek otogaza gittim malesef. Aracıma uygun olan prins marka ürünü taktırmaya karar kıldım. Sabah 10civarı aracımı teslim ettim akşam 5-6gibi bitmiş olur dediler ve bende okdar saat aracımın başında bekleyemezdim işlerm vardı ayrıldım sanayiden akşm 5te aracımı almaya gittiğimde hazır olduğunu aracımı alabilecgmi söylediler bende kontrol etmek amacıyla yapılan işe bakarken tüp kazanının bağlantılarının sıkılmadığını gördüm elimle cok rahat bişekilde kazanı sallayabiliyodum vidalarını ellerimle sıkıabiliyodum ustayı cağırdım söyledm tabi birazda sitem ettim yaşadğım bu sıkıntı sadce 1.siydi. 2.si ise tapancanın bağlandıgı kısım olan tamponu kesip yerleştirdikleri yere parmağımla yokladıgımda tampona tutturulmadgını vidalarının sıkılmadgını gördüm ustayı cagırdım söyledm vidaları sıktı tabi tepkim birazdaha arttı. 3.sü ise motor içine bağlantı yapan usta veya ustalar tarafınca ön camurlugumun çok güzel birşekilde birden fazla şekilde uzun uzun çizildiğini gördüm aracım siyah çizikler ben burdayım diye bağırıyolardı resmen büyük ihtimal kemer tokası veya pantolon düğmesi çizmiş ve anladığım kadarıylada camurluk boya koruyucunun serilmediğini farkettim serselerdi çizilmezdi zaten orayıda söylediğimde pasta cila cektiler falan kaybetmeye calıştılar çizkleri. Arabanın etrafında dolaştıkca sinirlendim böyle bişey olamaz yani bağlantılar gevsek kaporta çizik lanet olsunya keşke taktırmasaydım işçilikleri sıfır düşündükce sinirleniyrm ve verdikleri tepki sanki normalmiş gbi müşteri memenuniyeti diye bişey yok şimşek otogazda bide 17yıllık esnaflar nasıl dayandılarsa 17yıl boyunca artık. Ha yaşadığım bir sıkıntı daha var buda 4.cü oluyo. Aracımı bıraktıgımda bagajı boşaltırken avandanlığımı kontrol etmiştm en son ve orjinal avadanlığımın içinden tornovidanın kayboldgunu gördüm ustayı cagırdım sordum sanki onu sucluyomuşum gibi bana cevap verdi bi bakın düşmüş olabilir falan dedim sinirden kafayı yicektim cıktım dısarı snra 3liralık bi tornavida getirmişler bana vermeye calışıyolar. Dha öncede 3-4sefer lpg taktrdm araçlarıma ama hiçbirisinde bukadr sıkıntı yaşamadım ki bide araştrdım 17yıllık esnaf cok iyi falan dediler öylelikle gittim. İçeride çalışan elemanların hiçbirşeyi beceremediklerini gördüm ben anlamam etmem lpgden faln sadce kontrol amaclı baktıgımda birsürü sorun buldum bukadr ilgisiz bukadar umursamaz biyer görmedm lanet ediyorum keşke taktırmasaydım. Lpg taktırmayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum ivedik şimşek otogazı kesinlikle tavsiye etmiyorum uzak durun ve taktıracagınız yeri iyi araştırın benim gibi magdur olmayın hala sinirim geçmiş değil ve elimden geldiği kadar bu olayı heryerde konuşmayı heryere yazmayı sürdürcem böyle bi saçmalık olamaz çünkü paramla rezil oldum resmen arabam cizildi avadanlık malzemem kayboldu bağlantılar gevsek o halde allah göstermesn bi kaza falan yaşasaydım nolurdu acaba bukadr ucuz değil insan hayatı. kolay değil arkdaşlar okadr emek verip kazanıp biriktirip iyi kötü araba alıyoruz sonra kendini bilmez kişiler tarafınca emeğimize alnımzın teriyle calışıp kazanıp aldıgımz mallarımıza zarar veriyolar ve kendilerine toz kondurmuyolar. Birtek sorun değilki yaşadığım 4tane sorun buldum bilmediğim taktirde. Nyse arkdaşlar benden size tavsiye çok iyi araştırın taktıracagınız yerleri 3aşşağı 5yukarı heryerde fiyatlar aynı ama en önemlisi işçilik. Ve kesinlikle şimşek otogazı tavsiye etmiyorum sizlere düşünen bilen varsa vazgeçsin silsin kafasından orayı. Herkeze iyi günler ileriki zamanlarda sizlere danışmak istediğim birkaç konu var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=9160]Sinan525i[/MENTION] kardesim gecmis olsun. Talihsizlik olmus. Iyi bir lpg ustasina gidip baglantilari kontrol ettirmenizi oneririm. Ayni seyi yasamis olsam guvenip o araca binemezdim. Coluk cocuk ailece biniyoruz. Canimizi copte bulmadik.

Geri