lpg li oldum

Ynt: lpg li oldum

devrem sen memnun kaldıysa gerisi teferruat iy gazlamalar:)

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trust

0
Aracınız

[quote author=tn901552 link=topic=436.msg5984#msg5984 date=1402512881]
Tup takmayanlara sesleniyorum :)avansis arkadasimizin dedigi gibi zararin neresinden donersen kardir 16 ay boyunca kullandigim benzine yazik keske ilk aldigimda taktirsaymisim..gez gez bitmiyor.bugun sizdirmazlik ve muayene gittim 3 honda vardi 2008 2012 2013 kasa ortak dusunce keske daha once taktirsaydim..sadece benim dusuncem degil arabanin performansi azalacagina arti bugun uzun uzun konustuk sira beklerken.sunu gordumki honda insanlari birbirine bagliyor saygi hosgoru muhabbet tavan yapiyor iyi forumlar
[/quote]100 tl depo fulleniyo bundan daha iyi bir haz varmı bu hayatta

Yaşasın tapatalk!

Aracınız
Hayirli olsun.

Bende dusunuyorum ama tam karar vermis degilim. Kabine koku geldigi ve performansi dusurdugu soyleniyor. Sizde boyle bir sorun oldu mu? 10.000 km de bir bakim masrafi ne kadar?

Birde marka olarak brc ve prins arasindaki fark nedir? Anladigim kadariyla prins daha kaliteli lakin kalite farki tam olarak nedir? (ben yurtdisindayim; burada brc 600$, prins 800$. Bu farka deger mi?)

Lpg siz civice binmek yürek ister

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

Aracınız
Birgün herkes lpgli olacak. Hayırlı olsun. :D

Hakan Uzun

0
Yönetici
Aracı ilk çalıştırıyorum bir süre sonra lpg'ye geçince motor sesi çıt çıt çıt gelmeye baslıyor ya, Aha diyorum ekonominin sesleri...:) mutluluk işte :)

Aracı ilk çalıştırıyorum bir süre sonra lpg'ye geçince motor sesi çıt çıt çıt gelmeye baslıyor ya, Aha diyorum ekonominin sesleri...:) mutluluk işte :)

Bende bazen genleşmeye bağlı tam lpg ye geçmeden çıt diye ses gelebiliyor.
Onun dışında lpg enjektörlerinib sesi gelebiliyor. Rahatsız edici düzeyde değil. Müzik yetiyor

Hakan Uzun

0
Yönetici
Ben neden duymuyorum bu ekonominin sesini. Disardayken geliyor ama aracin icindeyken gelmiyor.

Ozellikle motor sogukken ilk gectigi ve aracta muzik vs ses olmayinca duyuyorum zaten bir sure motor isininca arac isiklarlarda bile stop etmis gibi masallah belki sizin enjektorler daha sessizdir ondan duymuyor olabilirsiniz benim onceden astra h vardi oda sessizdi ama brc servis iddia ediyor ayni enjektor diye, zaten kafamada pek takmiyorum. onlar ekonominin sesi alis demisti faruk abi oyle aklimda kalmis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bende bazen genleşm bağlı tam lpg ye geçmeden çıt diye ses gelebiliyor.
Onun dışında lpg enjektörlerinib sesi gelebiliyor. Rahatsız edici düzeyde değil. Müzik yetiyor

O ses lpg'ye gecmeden hemen once geliyor tamam simdi gececek derken geciyor lpg'ye

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri