LPG ortalama yakıt tüketimini ayarı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar,

Forumda aradım fakat bulamadım o nedenle bu başlığı açmaktayım.

Sizlerden aşağıda fotoğrafını göndermiş olduğum kadrandaki sürüş zamanı yerine nasıl ortalama tüketimi LPG deki şekilde ayarlayabileceğimi anlatır mısınız lütfen.

Aracım 2018 model Executive Eco.

IMG_5105.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam merhaba ;

Direksiyonun sol tarafındaki ( i ) tuşuna basın öncelikle ekranda menü açılacak onu da bir kez sola kaydırdığınızda ortalama yakıt tüketimini görebilirsiniz.

Araç benzinde çalışıyorsa benzin , lpg’de çalışıyorsa lpg ortalamasını gösterir.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Kardeş böyle bir ayar yok fabrika lpg ise boşa arama

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2018 Temmuz sonrası üretim araçlar ortalama lpg yakıt tüketimi ve menzili göstermektedir. Soruyu soran arkadaşın da aracı kadrandan anlaşılacağı gibi temmuz sonrası üretim ve yukarda tarif ettiğim şekilde lpg ortalamasını görebilir.

ywzckr

0
Merhaba arkadaşlar,

Forumda aradım fakat bulamadım o nedenle bu başlığı açmaktayım.

Sizlerden aşağıda fotoğrafını göndermiş olduğum kadrandaki sürüş zamanı yerine nasıl ortalama tüketimi LPG deki şekilde ayarlayabileceğimi anlatır mısınız lütfen.

Aracım 2018 model Executive Eco.

Ekli dosyayı görüntüle 250791

Araci lpg ye aldiginizda ekranin kadrajının en solunda lpg ikonu yesil renkte ise tuketimi gorebilirsiniz, eger ortada lpg kutularının yanında ise göremezsiniz, aracı garantiden çıkarırım derseniz google a afra lpg yakıt gösterge modülü yazarak bulabilirsiniz. Bu konuyla ilgili orjinal ekranda gosterilmesi uzerine modul icin brc karadeniz bolge bayisine basvurdum o da 2a muh. Bildirim yapti herhangi bir guncelleme yapilabilirse ilk musterilerinden biri ben olacagim bakalim ne olacak.

Geri