Lpg Pompalasında Yapılan Dolandırıcılık

Aracınız
Değerli arkadaşlar yaşadığım bir durumu bahsedeceğim Antalya'da akaryakıt istasyonun birinde 2.48 TL den diye kocaman lambalarla reklam yapan bir istasyondan Lpg aldım kızım aşırı yaramaz onla ilgilenirken dikkat etmedim ama pompa üzerinde birim fiyat 2.48 yazıyordu. Aldığım yakıt miktarı ise 30 lt gazdı. Toplam ücret 80.00 TL tuttu. O an orda ne ücret gördüysem pompacıya o ücreti verdim. Sonra eve geldim. 2.48 x 30lt = 74.40 TL tutuyor. 80 TL / 30lt = 2.66 TL aslında ben 2.48 den aldığımı sanarken ben gibi herkese 2.66 TL den gaz satılmış. Tekrar aynı yerden gaz alıp birim fiyat üzerinde yapılan dolandırıcılığı video ile kayıt alıp şikayette bulunmayı düşünüyorum. Benden size dost tavsiyesi mutlaka verdiğiz ücret ile litreyi bölerek birim fiyatın doğruluğunu mutlaka kontrol ediniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok artık... Gerçekten dumurluk bir dolandırıcılık .duv.

atakan

0
Arkadaşlar ordaki gördüğünüz fiyatlar sadece indirimi olanlara geçerli ucuz yazan mazotlardada aynısı geçerli sadece otobüs ve tırlara geçerli alanların çoğj farkına varamıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar ordaki gördüğünüz fiyatlar sadece indirimi olanlara geçerli ucuz yazan mazotlardada aynısı geçerli sadece otobüs ve tırlara geçerli alanların çoğj farkına varamıyor

Benim anlamadığım birim fiyat 2.48 TL görünen pompa nasıl 30 lt gazı 80 TL hesapladı ona anlam veremedim

Aracınız
Uyarı için teşekkürler
Bundan sonra daha dikkatli olacağım.
En azından pompa üzerindeki litre fiyatına bakacağım.

Pompa üzerindeki fiyata bakmayın verdiğiniz ücreti ve aldığınız gazı bölün birim fiyat board ta yazanla aynımı ona bakın.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Erdal bu çok ciddi bir suçlama. Elinde fiş varsa nitelikli dolandırıcılık sınıfına girer. Fiş aldın mı?

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Parayı nakit vermiştim zaten. Fiş verdiğine eminim ama nereye koydum emin değilim araca tekrar yakıt alıp video ile canlı kayıt almayı planlıyorum. Bakalım bu işten nasıl sıyrılacaklar. Akaryakıt istasyonunda doğru düzgün depo fulleyen olmuyor gelen 20 TL alıp gidiyor. kimsenin fark ettiğini sanmıyorum. Buradan durumla ilgili gelişmeleri tekrar vereceğim.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ufacık salak saçma pzt perşembe diye bir ibare olmadığına dikkat et. Bazı petroller halk günü adı altında yapıyor.

Aracınız
Ufacık salak saçma pzt perşembe diye bir ibare olmadığına dikkat et. Bazı petroller halk günü adı altında yapıyor.

Ben forumdaki arkadaşlarımız da dikkat etsin diye paylaştım. Belki de dediğiniz gibi bir durum olmuşta olabilir. Herkes dikkat ederse böyle bir duruma anında müdahale edilebilir. Sonradan farkettiğim için iş işten geçti.

Geri