Lpg resetleme

Aracımı 1 ay oldu alalı fakat söyle bi problemle karşılaştım LPG tuşundan resetledim göstergeden ve full gösterdi gösterge bi kaç dakika sonrada bitti sesi ötmeye başladı benzinlige gireyim dedim fullemek icin lpgyi fakat lpg göstergesine göre full gösterdiği icin yakıt almadı arac son damlasina kadar doluymuş gibi çok çok yavaş dolmaya başladı ve almadı yakıt aradım servisi resetleyin diyorlar yaptım yine ayni bu durum basına gelen arkadasım varmidir acaba yada bilgisi olan yardımcı olabilecek ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracımı 1 ay oldu alalı fakat söyle bi problemle karşılaştım LPG tuşundan resetledim göstergeden ve full gösterdi gösterge bi kaç dakika sonrada bitti sesi ötmeye başladı benzinlige gireyim dedim fullemek icin lpgyi fakat lpg göstergesine göre full gösterdiği icin yakıt almadı arac son damlasina kadar doluymuş gibi çok çok yavaş dolmaya başladı ve almadı yakıt aradım servisi resetleyin diyorlar yaptım yine ayni bu durum basına gelen arkadasım varmidir acaba yada bilgisi olan yardımcı olabilecek ?

Hocam aynı sorun bende de var. Lpg yi full almama rağmen birkaç diş eksik gösteriyor. Yaklaşık 2-3 haftadır böyle. Sonra reset tuşuna basılı tutunca full gösterip normale dönüyor. Sanırım lpg sensörü arızalı. İlk alımda algılanıyor. Servisle görüşeceğim musait bir zamanda.

Redmi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben servise gittim Hocam lpg Samandıra'sı yukarda kalmış düzelttiler şimdi sıkıntı Yok fakat araçlara verilmesi gereken lpg basıncı 3 bar miş benzinlikler 10bar basıyormus hemen dolsun diye servisin önerdiği tam fullemeyin 40litre alıyorsa 30litre doldurun diyor servis bilginiz olsun sizinde

Geri