Lpg sonrası arıza ışığı

demir

0
2012 civic e 6 ay kadar önce eskişehir de Brc kit taktırdım.ilk başlarda sorun yok iken sonradan arıza ışığı yandı.montajı yapan yere gitimm.ayar yaptılar söndürdüler ancak son 3 ayda 7-8 kere yandı .her seferinde gittin ayardı yazılım güncellemesiydi yol ayarıydı derken çözemediler bir türlü.bakalım servise gideceğim sanırım birde.başına böyle bir şey gelen varmı acaba.forumda baya inceledim eninde sonunda söndürmüşler .ama benimkimden adamlar bile bıktı artık haftada bir uğrar oldum.önerisi olan?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5538]demir[/MENTION] Lpg markanızı ve aldığınız istasyonu değiştirerek deneyin, o da olmaz ise başka bir lpg servisine gidin.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=5538]demir[/MENTION] Brc'de obd2 var mi bilmiyorum ama benim lpg nin obd sini ilk montajda baglamamislardi. Ariza isigi yakmaya baslamisti. Ayar icin gittigimde baglattirdim. O gün bu gündür hic yanmadi. Bu arada ben de eskisehirdeyim. Brc emre ye sinirlenip atiker taktirdim. :)

2012 deki brc kitlerde obd desteği yoktur. Şu anda güncel kitte brc my32 kitinin proğramı obd destekli ama kitlerde hala obd yoktur. Bilginize ;)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

demir

0
Obd varmı yokmu bilmiyorum
.ama 6 ay önce taktırdım ve söylediklerine göre ellerindeki en son çıkan modeldi taktıkları.

Lpg taktırdığınız yere gittiğinizde oradaki ustalarla beni görüştürürseniz telefonda izah ederim ordaki ustalara gerekli işlemleri yapar sorununuzu çözerler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

demir

0
[MENTION=5538]demir[/MENTION] Brc'de obd2 var mi bilmiyorum ama benim lpg nin obd sini ilk montajda baglamamislardi. Ariza isigi yakmaya baslamisti. Ayar icin gittigimde baglattirdim. O gün bu gündür hic yanmadi. Bu arada ben de eskisehirdeyim. Brc emre ye sinirlenip atiker taktirdim. :)
Benimkinide oto emre taktı.bir türlü çözemediler ışık sorununu..

Geri