Lpg Sorunu Acilll !!!

J3udu

0
Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim aracimizi 10 gun once aldik 10.000 kmde 2013 model fabrika cikis BRC marka lpg kiti mevcut problemimi kisaca soyle anlatayim ;

Aracimizi kullanirken ayagimizi gazdan cekip tekrar gaza ani bi sekilde bastigimizda arac lpg'den benzine geciyo hatta araci yeni calistirdiysak tam lpg'ye yeni gectiginde durmak yada yavaslamak zorunda kaldiysak arac stop ediyo ve ben hayatimda ilk defa otomatik vites aracin D'de iken stop ettigini gordum aracin problemi ne olabilir basina gelen varsa cozumu nedir ? Eger daha oncedwn bu konu hakki da baslik acildiysa ozur dilerim baktim ama goremedim lutfen yardimlarinizi bekliyorum ...

J3udu

0
Ynt: Lpg Sorunu Acilll !!!

Ayni sikintiyi yasamaniz ihtimalinden dolayi bilgi amacli mesajlara devam ediyorum.

Bugun servise gittim servis baglantili tüpçüye gittik ve arizanin ECON'un beyninde oldugu tespit edildi ve degistirildi. Su an icin bi sikinti gozukmuyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam geçmiş olsun, sorununuzu çözülmesi sevindirici.

ECU nun açılımı Electronic Control Unit; yani lpg sisteminin beyni, yanlış bilmiyorsam.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

J3udu

0

Tamam iste garantiden degistirildi su anda bi skntimiz yok gbi duruyo dilerim bi daha yasamam hatta kimse yasamasin arabadan soguyacaktim nerdeyse

Hayırlı uğurlu olsun araciniz. Aractan dolayi bi sıkıntı yasayacagini pek sanmam. Bu yasadiginiz brc ile ilgili. O yuzden araciniza şüphe ile binmeyin. Allah kaza bela vermesin.

Fabrikanin parca degisiminde servise sknti yaptigini soylediler sanirim birazda dişli olmak gerekiyo
Hocam aynisi bende de oldu. Hic bir şeyden anlamayan konya servisine 20.000 bakimina gitmistim. Ozellikle LPG SIZDE TAKILMADI ELLEMEYIN dememe ragmen lpg bakimini yapmislar guya. Ertesi gun izmire yola ciktim. ayni anlattiginiz gibi oldu. Izmirde bi Brc servisinde ayar yaptirdim duzeldi. BRC ye gidin derim.

Aracınız
Benim anlamadığım sudurki bir servis enjektör takoz lar diyor bir servis ECU yy değiştiriyor ben bu şekilde ustaliktanda esnafligida sevmiyorum.Parayı sokakda bulmuyoruz

Geri