Civic FB7 LPG tankı altındaki delik

Ben de bagaja bitüself yaparken fark ettim zaten.

Nasıl kapatmayı düşünüyorsunuz?

Bitüself uygulamayı nasıl yaptınız.aldıgınız malzemelerin linki var mı.birde resim falan varmı yaptıktan sonra? Kapılar da kararsızım ilerde düzeltme işlenince sorun çıkarıyor yazmışlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bitüself uygulamayı nasıl yaptınız.aldıgınız malzemelerin linki var mı.birde resim falan varmı yaptıktan sonra? Kapılar da kararsızım ilerde düzeltme işlenince sorun çıkarıyor yazmışlar

Boş vakit buldukça yapmaya çalışıyorum, şimdilik arka koltuk altına ve bagaja yaptım ama fotoğraf çekmedim, kapılar konusunda ben de kararsızım ama yapacağım herhalde, nasıl bir sorun çıkarıyormuş anlamadım, şu virüs belası yüzünden de tam test etme imkanım olmadı işe yarıyor mu yaramıyor mu diye.

Bilgilendiren arkadaşlar da teşekkür ederim bu arada.

Malzeme olarak şunu almıştım;

Boş vakit buldukça yapmaya çalışıyorum, şimdilik arka koltuk altına ve bagaja yaptım ama fotoğraf çekmedim, kapılar konusunda ben de kararsızım ama yapacağım herhalde, nasıl bir sorun çıkarıyormuş anlamadım, şu virüs belası yüzünden de tam test etme imkanım olmadı işe yarıyor mu yaramıyor mu diye.

Bilgilendiren arkadaşlar da teşekkür ederim bu arada.

Malzeme olarak şunu almıştım;

Allah korusun kaza sonrası kapı göçerse kapı düzeltme işini zorlaştırıyor dediler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Allah korusun kaza sonrası kapı göçerse kapı düzeltme işini zorlaştırıyor dediler

Kapıya o kadar mukavemet kazandıran bir malzeme değilki :)
Ayrıca kazalı bölgede kapı döşemesi sökülüp istenirse çıkarılabilir.
Kapı düzeltmeyi zorlaştırması varsayımı bana pek doğru gelmiyor.

Kapıya o kadar mukavemet kazandıran bir malzeme değilki :)
Ayrıca kazalı bölgede kapı döşemesi sökülüp istenirse çıkarılabilir.
Kapı düzeltmeyi zorlaştırması varsayımı bana pek doğru gelmiyor.

Başka bir konuda bitüself in çıkmadıgını parçalanarak geldiğini ve düzeltmeye sorun olacağını yazmış bi arkadaş.hatta bitüself in kötü koktuğunu da eklemiş.ben bagaj ve çamurluya bitüself ve 9mm izolasyon kauçuk sünger yapmayı düşünüyorum.bagaja ise sadece bitüself.
Peki ses yalıtımı olarak faydası oldu mu bagajın?

Başka bir konuda bitüself in çıkmadıgını parçalanarak geldiğini ve düzeltmeye sorun olacağını yazmış bi arkadaş.hatta bitüself in kötü koktuğunu da eklemiş.ben bagaj ve çamurluya bitüself ve 9mm izolasyon kauçuk sünger yapmayı düşünüyorum.bagaja ise sadece bitüself.

Bir fark hissetmedim, çok da uğraşmaya değecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, belki tavan hariç her yere yapılırsa fark edilir ölçüye gelecektir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Bence bagaj eğer ses sisteminiz varsa faydalı olacaktır, onun dışında kapı ve çamurluklara yapılan izolasyon bence çok daha etkili (y)
Koku hususuna gelince bende hiç koku olmadı, ama bitüselfte hiç boşluk kalmayacak şekilde üstüne kauçuk köpükle kapladığım içinde olabilir.

Geri