Lpg tavsiye

Aracınız
Civic FC5 2018
Tam şu an durum bu sizde de mi aynı ama rodaj da araçlar
Araci servise götürdüm baktılar araçta bir şey yok abi fazla gaz verme kalkışlarda dediler bende şu an öyle yapıyorum ama değişen pek birşey yok İstanbul'da malum bir trafik oldumu eline sağlik oluyor ama şehir dışındaki araçlar trafik görmüyor o yüzden bence fazla km. yapıyor.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Yanlız ben birşeyi anlamadım.Resimlerden gördüğüm kadarı ile lpg göstergesi son çizgide iken sizde gaz bitiyor mu ? Ben o çizgi kayboluyor sonrasında gazda 50 km civarı yol yapıyorum..
Hayır yanıp sönmeye başladı anda 270-280 ben daha gitmiyor um sonuna kadar git mek mi gerekiyor yada kendi kendine benzine geçiş yapıyor mu inanın denemedim hiç

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayır yanıp sönmeye başladı anda 270-280 ben daha gitmiyor um sonuna kadar git mek mi gerekiyor yada kendi kendine benzine geçiş yapıyor mu inanın denemedim hiç
Yanlış yapıyorsunuz siz.O yazan çizgi kaybolduktan sonra bile gidiyor araba.Lpg tam bitince de sinyal sesi veriyor ve kendiliğinden otomatik benzine geçiyor.Aslında sizde bana km olarak yaklaşıyorsunuz..

Aracınız
Civic FC5 2020
Yanlış yapıyorsunuz siz.O yazan çizgi kaybolduktan sonra bile gidiyor araba.Lpg tam bitince de sinyal sesi veriyor ve kendiliğinden otomatik benzine geçiyor.Aslında sizde bana km olarak yaklaşıyorsunuz..
Mmmm ok deneme yanılma yoluyla öğreneceğiz bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır:) tavsiye için teşekkürler bu depoda bir deneme yapıyorum o zaman sizedir bilgi mesaj atarım

Geri