Lpg tekleme sorunu

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk defa honda araç aldım lpg olan modelden lakin lpg de sabit giderken araba silkeliyor kendini benzin de boyle bir sorun yok bakımları yapıldı ama sonuç aynı neden yaptığını ustalar tam anlamıyor 65 bin km araç buji den olabilir diyorlar ama benzinde dediğim gibi fişek gibi gidiyor lpg ayarı falan herşey yapıldı anlayan varsa memnun olurum iyi günler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk defa honda araç aldım lpg olan modelden lakin lpg de sabit giderken araba silkeliyor kendini benzin de boyle bir sorun yok bakımları yapıldı ama sonuç aynı neden yaptığını ustalar tam anlamıyor 65 bin km araç buji den olabilir diyorlar ama benzinde dediğim gibi fişek gibi gidiyor lpg ayarı falan herşey yapıldı anlayan varsa memnun olurum iyi günler.

Bu tekleme anlık oluşan bir durum mu?
Linkteki sorun ile aynı mı bir inceleyin,

https://www.civictr.com/showthread.php/301-Civic-Fb7-Eco-Anlık-Tekleme-Sorunu

Ayni sorun bende de vardi bujileri degistirdim sıkıntı kalmadi benzinle tup ayni yanmadığı icin benzinde yapmaya bikiyor ve tavsiyem.iridyum buji taktir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
bakım zamanı bujiler de değişti sonuç aynı bujiler denso iridyum şimdi subab ayarı yaptıracağım bakalım düzelecekmi

Aracınız
evet link deki ile aynı sorun bana bir usta subab ayarından yapar onu düzeldikmi düzelir dedi bakalım yapınca anlayacağız

ebayir

0
Subap ayarının fiyatı ne kadar ayrıca bu problemi gideren iyi bir usta tavsiye edermisiniz bide bu ayarlama garanti açısından sorun olurmu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri