LPG ustası tavsiye lütfen

dodi34

0
Aracınız
Merhabalar,

İstanbulda atiker lpg den anlayan bu atikeri çok iyi tanıyan bir usta var mıdır? Yemin ederim arabadan soğudum bu lpg yüzünden. Her gittiğim usta ayar yapıyor sonuç aynı. Rolanti stop edecek kadar düşüyor. Sürekli fakir karışım hatası alıyoruz ve arıza ışığı yanıyor. Kime gitsem bu atiker obdli kendi kendine silmesi lazım diyip duruyorlar. Çok canımı sıkıyor bu konu. Lütfen bilen varsa bir ustaya yönlendirsin beni. Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Candan muhendislige git diyecegim atikerden cok iyi anlarlar. Yol ayari falan yapiyorlar. Ama cumartesi gittim bir defa cok kalabalik oluyor. Kapida bir kisi sira fişi veriyordu. Hafta ici giderseniz daha sakin olabilir.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dodi34

0
Aracınız
Candan muhendislige git diyecegim atikerden cok iyi anlarlar. Yol ayari falan yapiyorlar. Ama cumartesi gittim bir defa cok kalabalik oluyor. Kapida bir kisi sira fişi veriyordu. Hafta ici giderseniz daha sakin olabilir.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yarın arayacağım teşekkürler ilginize

Benden sana bir tavsiye ustam gaz enjektorunu filtre ve gaz kesiciyi değiştir sonra bir ayar yaptır birseyin kalmaz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dodi34

0
Aracınız
Bugün Candan mühendisliğe gittim ben böyle güzel işcilik görmedim. Adamlar sanki lpg yi kendileri icat etmişler yol ayarında lpg ile ilk kez 210 u gördüm ve kaymak gibi akıyor araba. Tüm sorunlarım bitti çok şükür. Tavsiye ederim. Yol ayarı 150 tl lpg bakımı 50 tl

Aracınız
[MENTION=5217]dodi34[/MENTION] Sorununuzun çözülmesine sevindim. Ayarlarda mı problem varmış. Bir de çok kalabalıkmıydı sıra fişi falan verdiler mi :)

Geri