LPG yakıt durumu.

Aracınız
Merhaba sevgili honda severler

Aracım 2007 manuel civic fd6 kasa . Arac 2 aydır bende formlarda okuduğum değerlere göre çok yaktığını düşünüyorum . ikamet etiğim ilde fazla yokuş yok . Şehir içi 50 tl lik yaz ile 100 km gidebiliyorum . Ekrandaki değer 9.9 yazıyor . Lpg yi şhell den alıyorum 3.40 şuan sanırım . Sıkıntının ne olduğunu bulamadım aşırı agresifde kullanmıyorum . Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bir ust konuda cok az yakiyor diye baslik var bir alt konuda asiri yakiyor agresifte kullanmiyorum diye baslik var. Ben ise ne kadar sakin kullanirsam kullanayim yakit yuksek diye 2017 exe ecomu sattim rs aldim. Anlamadim bu işten bisi hakkimizda hayirlisi:)))

Ancak istisnalar haric buyuk cogunluk hondanin cok fazla lpg tukettiginden sikayetci o bir gercek

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bir ust konuda cok az yakiyor diye baslik var bir alt konuda asiri yakiyor agresifte kullanmiyorum diye baslik var. Ben ise ne kadar sakin kullanirsam kullanayim yakit yuksek diye 2017 exe ecomu sattim rs aldim. Anlamadim bu işten bisi hakkimizda hayirlisi:)))

Ancak istisnalar haric buyuk cogunluk hondanin cok fazla lpg tukettiginden sikayetci o bir gercek

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valla haklısın kardeş tamam eyvallah lpg de yükseldi de almadan önce 25 27 kuruş şehir ici deniliyordu aldım aracı 45 50 kuruşdan az yaktığını görmedim sorun gaz ayarımı farklı bişemi onu merak ediyorum . Son ihtimal honda bayine gideceğim brc lpg varsa bakıyormuş servis. Yada araca benzinde bincem :) aynı yakar tahminimce

Aracınız
Aracı bugün honda servisine getirdim ayar yapdılar . Brc nin sisteminde aracı lpg beynine 2.0 motor kaydetmişler 1.6 motor yaparak düzelttiler . Yakıt %90 düşecek diyolar deneyip yazacam arkadaşlar ...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracı bugün honda servisine getirdim ayar yapdılar . Brc nin sisteminde aracı lpg beynine 2.0 motor kaydetmişler 1.6 motor yaparak düzelttiler . Yakıt %90 düşecek diyolar deneyip yazacam arkadaşlar ...

Ayar yaparken nereye bakıyorlar. Basit bir hata. Hayret birşey yahu.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Kardeş ben şunu anladım arabanda sıkıntı varsa honda bayine gideceksin tamam eyvallah fazla para istiyolarda ama en azından ne yapdıkları belli çözüm belli. Aracın da brc tüp takılıysada bayi bakıyor .

Selam 2007 fd6 manuel
Km Lt
Milangaz 300 27,7
milangaz 315 29,2
milangaz 320 33,3
milangaz 290 34,8
shell 330 34,45
Milangaz 350 37,28
kullanım ankarada şehiriçi %70 şeklinde

Son düzenleme:
Geri