Civic FB7 Lpg

Arkadaşlar bugün 51.000km bakımını yaptırdım özelde yalnız lpg bakımı yaptırmadım bir dahaki bakımda lpgyi yaptırmayı düşündüm sizce zararı olurmu şuan yakıtı vs herşey iyi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Arkadaşlar bugün 51.000km bakımını yaptırdım özelde yalnız lpg bakımı yaptırmadım bir dahaki bakımda lpgyi yaptırmayı düşündüm sizce zararı olurmu şuan yakıtı vs herşey iyi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar, bugün ben de bakım yaptırdım, lpg fitresini değiştirdik ama tertemizdi. Usta çok temiz gaz kullanmışsın dedi. Ben 3 bakımda bir iki fitreyi değiştirirdim normalde. Bu bakımda lpg ile ilgili sorun yaşadığım için erken değiştireyim dedim. Rutini 10binde bir olsa da lpg yi iyi yerden alıyorsanız sıkıntı olmaz filtre konusunda bence. Benim tecrübem bu şekildedir.

Aracınız
Civic FC5 2017
siz değiştirin hocam on binde iyi yer dediğimiz yer bıle kotu cıkabılıyor LPG başlı basına kontrol u güç standart ı farklı olan bir yakıt zaten onunn ıcın fiyatı her istasyonda farklı

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
aracımın 60 bin bakımı geldi. 40 bin ve 50 bin motor bakımları özel serviste yaptırdım. lpg bakımını yaptırmadım. lpg bakımları özelde yaptırılabilir mi? yaptıran varsa kaç tl dır. 60 bin bakımlarında neler değişiyor. yardımcı olursanız sevinirim

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
aracımın 60 bin bakımı geldi. 40 bin ve 50 bin motor bakımları özel serviste yaptırdım. lpg bakımını yaptırmadım. lpg bakımları özelde yaptırılabilir mi? yaptıran varsa kaç tl dır. 60 bin bakımlarında neler değişiyor. yardımcı olursanız sevinirim

Lpg filtreleri değiştiriliyor, yerine göre 70-80tl dolaylarında tutuyor. Bir de enjektör sürelerini vs ölçüyor makinaya bağlayıp, ayarlara bakıyor. O kadar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Lpg filtreleri değiştiriliyor, yerine göre 70-80tl dolaylarında tutuyor. Bir de enjektör sürelerini vs ölçüyor makinaya bağlayıp, ayarlara bakıyor. O kadar.
hocam aracım eco elegance, bugün lpg ustasına gittim, filtreyi biz değiştiremeyiz dedi. filtreyi değiştiririz ama ayarlama yapamayız, sadece yetkili servis değiştiriyor dedi. brc için 70-80 ucuz geldi. bugün yetkili servis 800 tl diyet verdi

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
hocam aracım eco elegance, bugün lpg ustasına gittim, filtreyi biz değiştiremeyiz dedi. filtreyi değiştiririz ama ayarlama yapamayız, sadece yetkili servis değiştiriyor dedi. brc için 70-80 ucuz geldi. bugün yetkili servis 800 tl diyet verdi

Ben BRC yetkili servisinde bu fiyatlara değiştirmekteyim hep. Filtreyi kendim götürünce 40tl'ye değişitirilip, kontroller yapılıyor. 800tl dediğiniz yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresi bakımı gibidir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri