LPG'de Gelen Ses...

tbedir

0
Aracınız
Brc yi aradım bugun. Israrla Brc bayisine yönlendiriyor. Servis olsun diyorum, onlarda brc nin bize gondermis oldugu bir parça yok diyorlar . Brc de o zaman Honda Türkiye den temin etsinler diyor. Bu haftayı da bekleyelim. Net bir sonuç çıkmaz ise mecburen Brc bayisine gideceğim.

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT

e8f7723398ecec6bef852c1fd2f1b00f.jpg
banada gönderdiğim epostaya benzer içerikli bir cevap verdiler. En azından sorun olduğunu kabul ettiler. Yakında sorun çözülür inşaallah.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tbedir

0
Aracınız
Aynen öyle. Bakalım ne çıkacak sonuç. Olmadı tekrar yazarız level atlayarak.

Geçen hafta hondaya gönderdiğim epostaya istinaden bugün hondadan aradılar. Sesin lpg sisteminin normal çalışma sesi olduğunu ancak yine de sorunun çözümü için brc ile doğru ürün ve malzeme kullanmak için ortak çalışma yaptıklarını nihai kararın verildiğinde bilgilendirme yapılacağını söylediler. Bende sesin kabul edilebilir düzeyde olmadığını rahatsız ettiğini mutlaka çözüm bulunması gerektiğini sattığım 2006 clioda bile böyle bir ses duymadığımı test sürüşü yaparken farketseydim kesinlikle civic tercih etmeyeceğimi aynı sebepten birçok insanın şikayetçi olduğunu söyledim. Lütfen sizlerde hondaya bu konudaki şikayetlerinizi eposta telefon ile bildirin. Servislerede mutlaka sorun ki onlarda gelen şikayetleri merkezlerine bildirsinler.

muruxi

0
Aracınız
Bu forumda konu başlığını okuduktan sonra test etmeye karar verdim. Kesinlikle gürültülü çalışıyor hep lpg de çalıştığı için farketmemişim benzine geçince net belli oldu. Teşekkür ederim. Gereken başvurularımı yakın da yaparım. Sonucu sizlerle paylaşırım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Honda servisle görüştüm, başlangıçta sesin lpg enjektörlerinden geldiğini söylesede dinlettiğim zaman anladı. hoş bu konunun farkındalar ama şimdilik "ses yok" demek zorundalar. Görüştüğüm kişiye biraz damardan girince, bu yönde servislerde bir gelişme olacağından bahsetti, ancak zaman konusunda birşey diyemedi. Ben ilk bakıma kadar böyle kullanmayı düşünüyorum, şu an 1200km de. ilk bakıma kadar bir gelişme olmazsa BRC ye gideceğim. onlar gel demişti zaten. Özetle sorun çözülecek ancak zamanı belli değil

1000 km kontrolü için sivas servise gittim. İlk şikayetim lpg den gelen sesti tabi. Dinlettim normal lpg sisteminin çalışma sesi dediler. Bende brc den gelen buradan da daha önce paylaştığım epostayı gösterdim. Bize herhangi bir talimat gelmedi didiler. Bakalım bekleyip görecez.

tbedir

0
Aracınız
Dostlar honda turkiyeden aradılar bugün. Yazdığım yazıya binaen. Çalışmalar yapılıyor, testler yapılıyor, en verimli sonuç elde edilmeye çalışılıyor tarzında bir sürü şey söylediler. Aslında izah ettiğimiz durumun bir problem olmadığını fakat musteri memnuniyeti açısından çalışmalar yaptıklarını söylediler. Ne zaman net sonuç alınır diye sorduğumda işte deneme aşaması test aşaması geri dönüyor aşaması diyerek net bi tarih vermediler. Şimdilik geçici bir çözüm olarak Brc bayisinde kauçuk takoz koydurmaktan başka çare yok bence. Net bir sonuca vardıklarında tekrar haber vereceklerini.

Geri