Civic FC5 LÜTFEN CEVAP

Merhaba 3 Şubatta bir civic aldım kapora yatırdım ancak araç mart ortası gelicek. Martta gelen araç zammından yararlanmıyorum demi şubatta kapora verdiğim için şubat verisi geçerli ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bunu satış temilsici haricinde kesin bilme imkanı bence yok, forumdan ise hiçkimsenin yoktur.
Çünkü uygulamalar markayı bırakın bayiden bayiye bile değişiyor, bir bayi zam yapmazken diğer zam olmazsa olmaz diyebiliyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben Ocak başı kapora verdim(173 bin için), aracımı satana kadar müsade ettiler, satılmazsa kaporamı iade edeceklerdi.Eger Şubat aracına kalırsam 174 bin olacağını söylediler.Hülasa bayideki akit geçerli olur, sözünün arkasında duran bir satış temsilcisi ise,yoksa her bayi kafasına göre takılıyor.Hatta arkadaşa Toyota Corolla için konuşup anlaşmış fiyat garantisi almıştım.Kapora için iban atın havale geçeyim dedim bir kaç gün sonra yanlış söylemişim o fiyata veremiyorum diyor.Açık açık yalan söylüyor, karakter meselesi...

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Maltepe Mutluhan bana ilk gittiğimde söyledi eğer şimdi kapora verirsen araç 15 gün sonra gelir ve eğer teslimat anında kapora verdiğin arabaya zam gelmişse seve seve o zam farkını ödeyeceksin dedi hatta eğer arabanın parasının hepsini yatırsan bile 15 gün sonra teslimatta eğer zam gelmişse yine o farkı ödeyeceksin dedi. Arabayı Sakarya Sandıkçı dan aldım:)

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
"Sitede belirtilen tavsiye edilen perakende satış fiyatları, 01-29 Şubat 2020 tarihleri arasinda geçerlidir. Ancak tavsiye edilen perakende satış fiyatları Honda Türkiye A.Ş. tarafından ara dönemlerde yapılacak duyurularla da değiştirilebilir. Bu sebeple araçların fatura döneminde yürürlükte olan tavsiye edilen perakende satış fiyatı geçerlidir."
1580851167619.png

Aracınız
Civic FD6 2010
Maltepe Mutluhan bana ilk gittiğimde söyledi eğer şimdi kapora verirsen araç 15 gün sonra gelir ve eğer teslimat anında kapora verdiğin arabaya zam gelmişse seve seve o zam farkını ödeyeceksin dedi hatta eğer arabanın parasının hepsini yatırsan bile 15 gün sonra teslimatta eğer zam gelmişse yine o farkı ödeyeceksin dedi. Arabayı Sakarya Sandıkçı dan aldım:)

Ben olsam, bende öyle yapar ve o bayi ye bakım İçin bile gitmez, başka yetkili servise giderdim bakımlara.

Aracınız

Ne kadar küstahca cevap bu böyle ? Müşteriyim ben , şikayet etseydiniz keske. Karter tapa pulu almak için bile önünden gecilmez.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Ben geçen Aralıkta aldığımda, Mutluhan bana fiyatı sabitlemişti.
Hatta telefonda okeyleştiğim an sabitledi ve kapora vermek için yarın st yanına gittiğimde o gün gelen bin tl’lik artış yazısını gösterdi ve size söz verdiğimiz için bunu bile yansıtmayacağız dedi.
Bu iki örnekten anlayacağımız üzere; kafalarına göre takılıyorlar demek ??‍♂️

Geri