Civic FC5 Mahkemeden sonuc alan var mi?

Arkadaslar malum, civic teki gocuk problemi icin bir cok arkadas dava acti. Merak ediyorum, bu davalardan olumlu-olumsuz sonuc alan oldu mu hic.

Benim de gocuk disinda bir sorunum var, firma garanti kapsaminda degerlendirmedigi icin tuketici mahkemesinde dava acacagim. O yuzden buraya yaziyorum.

Ayrica sonuclarin durumunu ogrenirsek bir cok arkadasa da faydasi olur diye dusunuyorum.
Tesekkurler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sizde ne gibi sorun var acaba belki diğer arkadaşlarda da vardır ama dikkat etmememiş olabilirler

Ümit demir
Honda civic rs 2018

ebayir

0
Tüketici mahkemesi ne nasıl başvuru yapılıyor.

Başvuru ücreti ne kadar oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ulkede adalet yok ki, gecenlerde makas atan bir surucu aracima vurup kacti, savciliktan cikan karar "cana zarar gelmedigi icin suc unusuru degildir". Bu ulkede hakkini ancak zorla alabiliyorsun maalesef.

Tuketici hakem heyeti, mahkeme vs. bunlar cok uzun ve ugarastirici surecler, insallah hakkinizi alirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Kaymakamliga gidiyosunuz ücretsiz başvuru yapıyosunuz dilekçe elinizdeki resimler kanıt olabilecek şeyler götürun yanınızda onlar size yol gösteriyor. O kadar karamsar olmayın haklı iseniz hakkınızı alırsınız biraz sabır sadece.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Doğrusun geç gelen adalet adalet değildir. Bu yuzden aslinda hep avukat olmak istemişimdir. Onlar o aradaki süreyi faiziyle geri alıyor. Maddi manevi olarak .Bizim için zor işin gücün olmayacak dava ile uğraşacan ve bilgin olacak.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri