Makyajli Kasa Fb7 Almak Istiyoruz

Aracınız
bizde yanlış olmaz :)

msgkcn

0
Arkadasim 2012 lerin fiyati 58000 e dayanmisken siz cok guzel fiyata almisiniz makyajli kasayi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadasim 2012 lerin fiyati 58000 e dayanmisken siz cok guzel fiyata almisiniz makyajli kasayi

Bu birazda insanlarin kendi kendine arabalirini sisirmesi gecen gun holda izmit haldizda koskocaman reklam vardi bayi onunde premium lpg siz manual diye 59.000 tl makyajli kasa civic mi civic? Ben sahsen ikinci el civic alacaksam 1-2 yasinda arabadan 7-8 bin lira dusuk fiyata alamiyacaksam gider sifir alirim..arabanin sifir 70bin adam 20bin kmde 69bin yazmis bu nasil is diye sormazlarmi adama ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bu birazda insanlarin kendi kendine arabalirini sisirmesi gecen gun holda izmit haldizda koskocaman reklam vardi bayi onunde premium lpg siz manual diye 59.000 tl makyajli kasa civic mi civic? Ben sahsen ikinci el civic alacaksam 1-2 yasinda arabadan 7-8 bin lira dusuk fiyata alamiyacaksam gider sifir alirim..arabanin sifir 70bin adam 20bin kmde 69bin yazmis bu nasil is diye sormazlarmi adama ?

daha öncede dediğim gibi bu şişik fiyatların nedeni hondanın acaip satış fiyatları. Liste fiyatı ile satış fiyatı arasında 10bin tl fark var neredeyse. Sıfır araba alanlar sanıyorlar ki bir tek onlar ucuza aldı. Birde malum sitede utanmadan yazıyolar liste fiyatı 75 ben 72 ye lpg li satıyorum diye :)

Doğuş oto gibi araba yok sıra var satış stratejisine geçseler tamam da o da yok. Bütün bayilerde araba fazlasıyla var. Ben araba ararken 62 ye satsın diye birine yalvarmıştım resmen 64 ten 1 kuruş aşşağıya satana hiç satmam zaten 63.500 verenler var diyen adamın ilanı favorimdeydi en son 61.500 e kadar indirmişti sonra satıldı.

Ben aslinda normal fiyattan belki 1000 tl dusugune aldim. Arkadaslarin dedigi gibi sifiri 68 69 alinan arabayi 62 63 gibi alinabilmesi lazim ama biz Turk halki olarak malimizi cok kiymetli gordugumuz icin cok yuksek fiyat cekmeye alismisiz. Benim sansim gercekten satmak isteyen bir saticiya denk gelmem. Ev alacaklari icin sattilar. Allah gule gule evlerinde oturmayj nasip etsin. :)

msgkcn

0
Aynen katiLiyorum Utanmasalar bayiden fazla para bile isteyecekler . hayir adama olmasi gerekeb fiyati soyledigimizde hiz satmam daha iyi diyor yani ilginc geliyor bana bilmiyorum agustos gelsinde bakacam artik 2012 temiz istedigim fiyata buldum buldum yoksa gider 1.6 astra hb. Alirim hondacilarin kahrini cekmem sonucta astradan daha iyi araba degil

Hakan Uzun

0
Yönetici
Aynen katiLiyorum Utanmasalar bayiden fazla para bile isteyecekler . hayir adama olmasi gerekeb fiyati soyledigimizde hiz satmam daha iyi diyor yani ilginc geliyor bana bilmiyorum agustos gelsinde bakacam artik 2012 temiz istedigim fiyata buldum buldum yoksa gider 1.6 astra hb. Alirim hondacilarin kahrini cekmem sonucta astradan daha iyi araba degil

Hocam bu araba marka isi bana gore tercih meselesidir..ben focus'u begenmem babam en iyi sedan araba der..bilader fiesta der baska birsey demez buyugu jetta der yani diyecegim
O ondan iyi degil bu bundan iyi degil bizi bi yere goturmez..hakkinizda hayirlisi olsun..olurda astra alirsaniz forumda yanliz kalmazsiniz [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] dede var (bunlari honda astradan daha iyi degil dediginiz icin soyledim)

Aracınız

hocam sende gel astracı ol :) 1.6 hb yerine 1.4 T hb düşünebilirsin aralarında pekte fark yok fiyat olarak bakmadım ama yakıt olarak aynı yakıyor zaten :) Benzinli kullanmayı planlıyorsan başka arabaya bak derim.

msgkcn

0
Honda astradan daha iyi degil derken arabayi yere vurmak icin soylemedim ama insani geriyorlar artik benim hevesim var ve honda almak istiyorum 4 ay once 20k kmde araci 55000 alirken bugun 58000 den asagi zor buluyorsun ve adama 56k onerdigim zaman hoc satmam diyor insan bu yuzden sikiliyor
Neyse dogan hocam su astra hb icin sizinle konusmak isterim avantaji dez avantaji tuplu olacak hocam yakit durumlari hakkinda bilginiz varsa soylermisiniz

Geri