Makyajlı kasa ROOT işlemi..

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bende de aynı hata var çözemedim inşallah çözülür gerekirse pro versiyon almayı düşünüyorum
Merhaba arkadaşlar bende makyajlı kasada root işlemini yaptım, youtubeyi cmd den yükledim, youtube 2 gün çalıştı sonra ağ bağlantı (400) hatası vermeye başladı , ne yaptımsa olmadı bana yardım edebilecek arkadaş varmı???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LYA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar Youtube için güzel ve hızlı bir apk var bende ancak bilgisayarda, bilgisayarda ofiste kaldı. Malum 3 gün evdeyiz Pazartesi aracımı Bayiden teslim alıcam hem size buraya linkini yükleyip bırakırım hemde kendi aracıma root atıcam. Yalnız bende Honda Hack Pro versiyonunu arıyorum. Lite olan versiyonu özellikleri açısından biraz yetersiz kalıyor. Elinde Pro versiyon olan varsa rica etsem link atarsa çok sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda hack yazılımı kaldırılıp fabrika ayarlarına döndürünce root işlemi kalkıyor. Dolayısıyla garanti dışı kalmaz hocam.
Merhaba honda hack uygulamasini silmeden fabrika ayarlarina dondurdum ama kadrandaki yazilar turkce olarak kaldi. Ingilizceye eski haline nasil cevirebilirim veya bole servise bakima gitsem bir skinti cikararirlarmi ( start stop , brake hold vb yazilar turkce cikiyor. Emniuet kemeri uyari turkce olarak sesli ikaz veriyor. Yardimci olursaniz cok sevinirim

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba honda hack uygulamasini silmeden fabrika ayarlarina dondurdum ama kadrandaki yazilar turkce olarak kaldi. Ingilizceye eski haline nasil cevirebilirim veya bole servise bakima gitsem bir skinti cikararirlarmi ( start stop , brake hold vb yazilar turkce cikiyor. Emniuet kemeri uyari turkce olarak sesli ikaz veriyor. Yardimci olursaniz cok sevinirim
Merhaba, bakıma gittiğinizde servis sadece bakımı yapar aracı teslim eder. Multimedyada herhangi bir problem olmadığı sürece servis root atılıp atılmadığı ile ilgilenmez. Ben 10.000 bakımına gittiğimde ne rootu kaldırdım, ne de fabrika ayarlarına döndürdüm. Sizinde bu yüzden bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ancak ilerleyen zamanlarda multimedia ile ilgili problem yaşar ve bu sebeple servise gitmeniz gerekirse mutlaka rootu kaldırın ve cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Aracınız
Civic FC5 2018
Güzel bir komuya değindiniz
Ben cmdroid.com adresinden şunları yükledim:
Ekli dosyayı görüntüle 257986

Kasma donma çalışmama gibi bir sıkıntı yaşamadım.
Uygulamalar düzgün çalışıyor ama yandex menüler felan her şey türkçe olmasına rağmen harita üzerinde yazılar bi garip belki ayarlardan felan düzelir ama kurcalamadım zaten kendi navigasyonu var carplay haritalar var gerek yok dedim sildim.
6 uygulama ile dahili belleğin %30 u anca doldu sıkıntı çıkmadı.
Youtube için farklı sitelerde reklamsız APK lar felan var onlarıda deneyip bilgi veririm.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
youtube burdan indirdim. yandex navi çalıştırdım. ancak şu ana kadar youtube u açamadım. umarım çalışır.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Youtube için güzel ve hızlı bir apk var bende ancak bilgisayarda, bilgisayarda ofiste kaldı. Malum 3 gün evdeyiz Pazartesi aracımı Bayiden teslim alıcam hem size buraya linkini yükleyip bırakırım hemde kendi aracıma root atıcam. Yalnız bende Honda Hack Pro versiyonunu arıyorum. Lite olan versiyonu özellikleri açısından biraz yetersiz kalıyor. Elinde Pro versiyon olan varsa rica etsem link atarsa çok sevinirim.
youtube hiç açamadım makyajsız kasada. tek apk da youtube açabiliyor muyuz? paylaşımınızı bekleyeceğim. teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, bakıma gittiğinizde servis sadece bakımı yapar aracı teslim eder. Multimedyada herhangi bir problem olmadığı sürece servis root atılıp atılmadığı ile ilgilenmez. Ben 10.000 bakımına gittiğimde ne rootu kaldırdım, ne de fabrika ayarlarına döndürdüm. Sizinde bu yüzden bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ancak ilerleyen zamanlarda multimedia ile ilgili problem yaşar ve bu sebeple servise gitmeniz gerekirse mutlaka rootu kaldırın ve cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Tesekkurler desteginiz icin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bugün Honda hack i kurayım dedim ama ilk video silinmiş, makyajlı kasa için kurulum nasıl yapabilirim?

Geri