Manuel FC5 sahipleri bu başlık altında toplanalım

Aracınız
Civic FC5 2017
Doğrudur hocam hangi devirde ne kadar gittiğini. 5 ileri gibi yüksek devirde bağıryor mu yoksa 6.vites gerçekten rahatlatıyor mu.

bir vurgun bu sevda
6. Vites aracı rahatlatıyor ama agır devırlı . Hocam 2. Bin devirfe 74 75 yapıyordu die hatırlıyorum 6. Vites de.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Dizelden ziyade benzinli yada tüplü. Yani düz yolda 120 130 giderken bağırıyor mu çok 4 bin devre yanaşıyor mu 5 vitesler gibi..

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar ben de yaklaşık 1 ay önce 1.5 turbo executive + prestij paket aldım. Bu vites topuzu ve direksiyon için kaliteli bir kaplama ya da kılıf var mı? Bir de şu şartlarda Aliexpress' ten bir şey alınır mı? Ben korona vakalarından önce sipariş vermiştim basit sıradan telefon kılıfı elime ulaşmadı maalesef...

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar ben de yaklaşık 1 ay önce 1.5 turbo executive + prestij paket aldım. Bu vites topuzu ve direksiyon için kaliteli bir kaplama ya da kılıf var mı? Bir de şu şartlarda Aliexpress' ten bir şey alınır mı? Ben korona vakalarından önce sipariş vermiştim basit sıradan telefon kılıfı elime ulaşmadı maalesef...
Kargo lar calısıyor hocam sıkıntı olmaz . Kaplama yok vites için ama döşemeciler yapabılır. Yukarıdaki paylaştığım ürünler montaj yapılmış aliexpress de fotoları var.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Vites için kaplama yerine farklı tip topuzlar düşünebilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sağolun arkadaşlar cevaplar için. O zaman dediğiniz gibi direkt topuzu değiştirmek daha mantıklı. Bir de bir şey daha danışsam sizlere. Bu deri koltuk mevzusuna da bir çözüm bulmak lazım galiba. Benim küçük çocuk da var yıpranması çok daha kolay olacak gibime geliyor. Forumda bakındım araştırdım biraz Ankara Döşemecioğlu diye bir yerde civic için birebir uyumlu ve airbagler için zayıflatılmış dikişleri olan kılıf vardı. Taktıran arkadaşlar falan da genelde memnunlardı. Aklımı çelen oto minderi oldu bir de tamamen kaplamak mı yoksa bu mu sizce?

Aracınız
Civic FC5 2017
Sağolun arkadaşlar cevaplar için. O zaman dediğiniz gibi direkt topuzu değiştirmek daha mantıklı. Bir de bir şey daha danışsam sizlere. Bu deri koltuk mevzusuna da bir çözüm bulmak lazım galiba. Benim küçük çocuk da var yıpranması çok daha kolay olacak gibime geliyor. Forumda bakındım araştırdım biraz Ankara Döşemecioğlu diye bir yerde civic için birebir uyumlu ve airbagler için zayıflatılmış dikişleri olan kılıf vardı. Taktıran arkadaşlar falan da genelde memnunlardı. Aklımı çelen oto minderi oldu bir de tamamen kaplamak mı yoksa bu mu sizce?
Size kalmış bu

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar arkadaşlar,
Kısmet olursa yarın Ankara Efeden 1.5 manuel Ex+ aracımı teslim almaya gideceğim.
Konuyu görünce kulak kabarttım. Yazmak istedim.

Vites topuzu değişimiyle alakalı şu video gözüme çarptı.
Civic Si modelinde işlem yapmış ama arada kısa da olsa normal modeller için de vites topuzu nasıl sökülür videoya eklemişler.

Vites topuzunu değiştirmek isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Geri