Manuel FC5 sahipleri bu başlık altında toplanalım

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba bende 2018 eco elegance manuel aldım bir depoyla ankaradan osmaniyeye 480 km uzun yol yaptım 130 km sabit hızla geldim genel olarak bir ara hız denemeside yaptım şehir içindede 400 km nin altına hiç düşmedim ekonomik kullanmam pek yinede çok az yakıyor memnunum
beyler vites topuzu m geldi sadece ara parçayı beklıyorum gelsin montajlı halını ceket atarım şimdilik ölesine takayımm dedimde çok güzel hoş durdu kesınlıkle yapılması gereken bir konu . Typer vites başlığı sanırım serviste 2000 TL civarında diye biliyorum bılen arkadaslar var mı fiyat ını

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben körükte ki tamamlayıcı parçayı belki sanayide veya başka bir yerde bulabilirim diye araştırma yaptım ama çözüm bulamadım. Daha sonra vitesi ve körüğü çıkartıp tersten cırt yaptım ve son haliyle 2 haftadır kullanıyorum. Aldığım firmayı aradım bana körükteki plastik parçayı çıkarıp somun ile sıkıştırmamı söylediler ama o haliyle olmuyor.
Almak isteyen arkadaşlar buna dikkat etsinler yada Ali den sipariş etsinler.

Ekli dosyalar

• IMG_4464.JPG
    IMG_4464.JPG
    221.8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_4465.JPG
    IMG_4465.JPG
    191 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_4466.JPG
    IMG_4466.JPG
    178.2 KB · Görüntüleme: 33
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben körükte ki tamamlayıcı parçayı belki sanayide veya başka bir yerde bulabilirim diye araştırma yaptım ama çözüm bulamadım. Daha sonra vitesi ve körüğü çıkartıp tersten cırt yaptım ve son haliyle 2 haftadır kullanıyorum. Aldığım firmayı aradım bana körükteki plastik parçayı çıkarıp somun ile sıkıştırmamı söylediler ama o haliyle olmuyor.
Almak isteyen arkadaşlar buna dikkat etsinler yada Ali den sipariş etsinler.
Abi bu şekilde çok hoş durmuyor başka bir çözüm bulamazmısın

Aracınız
Civic FC5 2017
bunun çözümü bu arkadas lar başka caresi yok parçanın gelmesini bekliyorum gelince montajlı halini paylaşırım .

ayrıca hoş olmamıs topuz hocamScreenshot_20201031-182444.jpeg

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam 3D yazıcıyla parça basan yerler var yaşadığınızı şehirde varsa oralara yaptırabilirsiniz buna benzer parça

Aracınız
Civic FC5 2017
https://www.dorukbaski.com/tr/menu-...D baskı,toplam ağırlığa göre fiyat belirlenir. Maliyetin çok yüksek olcağını düşünmüyorum sitede telefonları var ordan iletişime geçin öğrenin
böle bir şeyi maliyet olarak az bir şekilde halledilir ise bence manuel vites topuz değişimleri için güzel bir referans olacaktır.

Sonucu buraya muhakkak aktaralım.

Geri