mazda 3

bugün fdh den trabzona gelen civic sahibi arkadaşımla gezdik biraz. Mazda 3 ü görelim dedik. keşke görmeseydik.
ben ilk defa arabamdan şüphe ettim..
süper bir araç yapmışlar, fiyat en full donanımlı olanı 77 bin tl. yalnız sunroof yok .duv.

bizim araçlarada oldukça komik bir rakam verdiler. civic e olan saygımdan dolayı zikretmeyeceğim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: mazda 3

Haydar hocam,

Araç çok güzel yiğidi öldür hakkını yeme, ama fiyat çok uçuk 77bin lira verecek olsam civic mazda3 jetta vs. sınıfı araç tercih etmezdim.
Diğer konu ise mazda bayiisi ayıp etmiş, civic ikinci elde değer kaybetmeyen ender araçlardan.
Sanırım bayii mazdanın değer kaybından yola çıkarak bizim civiclerin fiyatını öldürmüş :)
Mazda güzel araç üretiyor fakat Türkiye'deki kullanıcıların çoğunluğu otomobilden anlamadığı için kaliteli bir çok marka tutulmuyor.
Mazda ikinci elde yüksek değer kaybından dolayı düşünmeyeceğim kaliteli araçlardan biri.

Ikinci ele düşsün , ben alabilirim. Öyle böyle değil harika..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mazda mi aman allah korusun :D tamam kalitelidir belki ama ikinci elde hondanin yanindan bile gecemez :D kendi aracimi ilana koydum 60 yazdim 58 verdiler hayir dedim mazda olsa 77ye alsam 60 yazsam 3 ay kullandiktan sonra yinede arayan olmaz eminim :D

Tapatalk

perşembe günü inceledim. acaip kaliteli geldi. dış görünüş vs. cumartesi bir başka bayi önünden geçerken hb olanı gördüm bi daha inceledim. ikinci defa incelerken farkettim araba evet kaliteli ve teknolojik olarak bizim fb7den daha iyi ama keyifli değil. ayrıca unutmamak gerek fb7 aslında 2011 belkide 2010 üretimi emin değilim? bize 2012 de geldi o başka. şimdi ben eminim ki yeni bir civic ciksa tüm bu teknolojik özellikler olacaktır. mazda 3 de olup ta civicte olmayan ve keşke olsa dediğim tek şey mesafe algılayıci oldu. yakıt tüketimi de iyi görünüyor ama tutacagini pek sanmıyorum. sonuç olarak alınabilir ve birçok almandan da çoook daha kaliteli ve güzel bir araba olmuş. iki defa görmek iyi oldu kafamda soru işareti de kalmadı. fakat honda da kasa degismese bile mesafe algılama vs ekleyip bi makyaj yapsa iyi olur.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=temizyurek link=topic=311.msg3304#msg3304 date=1397343116]
Ikinci ele düşsün , ben alabilirim. Öyle böyle değil harika..

[/quote]

Hocam dediğin gibi ikinci ele düşünce almak mantıklı olabilir, sıfır almak göz göre göre zarar etmek olur.

mazda 3

Adama ben arabama güveniyorum.
arabayı 50 bine aldım , şimdi satılık desem yarın 53-55 bin arası satarım dedim . Mazdayı 77 bine alıp plaka taksam 60 bine satamam.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=temizyurek link=topic=311.msg3326#msg3326 date=1397410147]
Adama ben arabama güveniyorum.
arabayı 50 bine aldım , şimdi satılık desem yarın 53-55 bin arası satarım dedim . Mazdayı 77 bine alıp plaka taksam 60 bine satamam.

[/quote]

Hocam sen doğru olanı söylemişsin, ama bu doğrular satıcının işine gelmediği için, fiyatı öldürmüş.

[quote author=NoFeaR link=topic=311.msg3303#msg3303 date=1397339430]
Haydar hocam,

Araç çok güzel yiğidi öldür hakkını yeme, ama fiyat çok uçuk 77bin lira verecek olsam civic mazda3 jetta vs. sınıfı araç tercih etmezdim.
Diğer konu ise mazda bayiisi ayıp etmiş, civic ikinci elde değer kaybetmeyen ender araçlardan.
Sanırım bayii mazdanın değer kaybından yola çıkarak bizim civiclerin fiyatını öldürmüş :)
Mazda güzel araç üretiyor fakat Türkiye'deki kullanıcıların çoğunluğu otomobilden anlamadığı için kaliteli bir çok marka tutulmuyor.
Mazda ikinci elde yüksek değer kaybından dolayı düşünmeyeceğim kaliteli araçlardan biri.
[/quote]

Hocam fiyatı evet yüksek ama bu aracı bende begeniyorum bence tek kusuru navigasyon ekranının bmw lerdeki gibi olması ben o sekilde sevmiyorum gidip incelemedim ama test eden Amerika lılar öve öve bitirememislerdi youtube acikken izlemistim Mazda 3 HB ve Subaru WRX gercekten cok iyi araclar param olursa düşünebilirim :)

Ben japon icin 70leri gozden cikarsaydim kesinlikle accord alirdim cok konforlu ve donanimli bir sedan ve mazdanin yaninda bile gecmezdim :) 77 nedir yaa abartmislar 2011 rx8ler okadar pahali degil :D

Tapatalk

Geri