Medya oynatıcısı

Arkadaşlar merhaba , arabayı alalı 2 ay oldu lakin telefonda bluetooth bağlantısı yaptigimda araçtan müzik dinlemek istediğimde inanilmaz şarkı takılıyor. Diğer aracımda böyle bisey yaşamıyorum . Bi tek honda da oluyor. Benim gibi aynı sorun yaşayan var mı?

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Note 9 kullanıyorum. Android auto da ekran donuyor.
Bluetooth üzerinden spotify dinleyeyim diyorum. Takılıyor, direksiyon üzerinden şarkıyı ileri geri oynatmak imkansız hale geliyor. Bazen de korkunç parazit oluyor

mali82

0
Aracınız
Ben hic bir sorun yasamiyorum ekim ayindan beri kullaniyorum aracimi.surekli telefon gorusmelerimi ordan yapiyorum muzikleri oradan dinliyorum note 5 kullaniyorum hicbir sorun yasamadim ne bir takilma ne bir cizirti..
Arkadaşlar merhaba , arabayı alalı 2 ay oldu lakin telefonda bluetootht bağlantısı yaptigimda araçtan müzik dinlemek istediğimde inanilmaz şarkı takılıyor. Diğer aracımda böyle bisey yaşamıyorum . Bi tek honda da oluyor. Benim gibi aynı sorun yaşayan var mı?

Civic Hb Sport Plus

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
bende de hiç bir problem yok. telefonla alakalı olabiliyor bu tarz durumlar aklınızda olsun. iphone 7 ile hiç problem yaşamadım. daha önce başka bir aracımda android telefonum varken bluetooth da sorun yaşıyordum. başka telefonlar ile de deneyin eğer durum devam ediyor ise multimedya sisteminin bluetoothun da sıkıntı olabilir.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Mirror link yani telefon ekranını yansıtma vs var mi? Ve hangi uygulamalar çalışabiliyor müzik navigasyon konuşma vs hariç. Teşekkürler

Ben hic bir sorun yasamiyorum ekim ayindan beri kullaniyorum aracimi.surekli telefon gorusmelerimi ordan yapiyorum muzikleri oradan dinliyorum note 5 kullaniyorum hicbir sorun yasamadim ne bir takilma ne bir cizirti..

Civic Hb Sport Plus
Bu telefonun kurulumunu nasıl yapiyirsunuz yardımcı olursanız ayrıca benim telefon samsung j7 prime uyarımı

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mirrorlink var ama ekran yansıtma olarak düşünmeyin. Android auto gibi telefondaki yüklü uygulamaları çalıştırıyor.
Samsung telefon için yazıyorum: sygic, bring go, telefon,kısa mesaj, deezer, auidoka,rockscout ( spotify ,tune in,simple radio, my tuner radio...) Dash radio , Google play music ...aklıma gelenler
Ayrıca floating app uygulamasını telefona yükleyip,ayarlardan mirrorlink i aktif ederseniz , floating widget ile sorunsuz şekilde internet tarayıcısı (canlı tv açabilirsiniz)ve video oynatıcı kullanabilirsiniz.
Telefona c notice gibi pop up bildirim uygulaması kurarsanız ,mirrorlink açıkken gelen uygulamaları okuyup ekran üzerinden cevap yazabilirsiniz.
Ayrıca youtube da ki videoları izlerseniz telefondaki bütün uygulamaları da mirrorlink üzerinden çalıştırabilirsiniz ama çok stabil olmuyor.
Nedenini bilmiyorum ama google haritalar ,waze ,osmand haritalar bizim ülkemizde aktif olmuyor.
Ayrıca belli başlı samsung,lg htc nin bazı modelleri mirrorlink i destekliyor. Her telefonda yok.

Arkadaşlar merhaba. Mirror link yani telefon ekranını yansıtma vs var mi? Ve hangi uygulamalar çalışabiliyor müzik navigasyon konuşma vs hariç. Teşekkürler

Bu telefonun kurulumunu nasıl yapiyirsunuz yardımcı olursanız ayrıca benim telefon samsung j7 prime uyarımı

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
Adresindeki en son sürümden telefonunuza uyanı indirin. kurulumu yapın.
Arabada da ayarlardan android auto yu etkinleştirin. Kabloyu ön paneldeki usbye takın. Kabloyu telefona takınca otomatik çalışması lazım.
Telefonunuzda bir sorun olmaz diye düşünüyorum

Geri