Meguiars Maltepe Fiyat.

Aracınız
Daha mi sağlıklı olur folyo kaplama seramik kaplamaya göre daha mi
Yani hocam kusuruma bakmayın bilmediğim icin soruyorum

Honda Civic Fc5 Elegance

Aracınız
Daha mi sağlıklı olur folyo kaplama seramik kaplamaya göre daha mi
Yani hocam kusuruma bakmayın bilmediğim icin soruyorum

Honda Civic Fc5 Elegance
Kardeşim artısı boyayı korur eksisi kaza yaparsan aynı vernik gibi kalkar sonra onarım için canın çıkar yaptırmaya seramiğin sökülmesi ile. Uzman birine yaptırmazsan uygulama anında suyla temas ederse boyanın canına okur. Benden sana bi tavsiye git uygulama yaptıracağın adamın arabasına bak varsa yaptır :) sonra ben gibi gereksiz birşey olduğuna karar vereceksin. Taş maş attı mı korur yok çizilmez gibi şeylere inanma hepsi efsane oraya vereceğin 1000-1500 TL ye benzin al gez derim. Her yıkamada etkisi gidiyor zaten :) saçtan ince (mikron) ölçüsünde gövdeye yapılıyor. 5 yıl garanti veren var 3 yıl 2 yıl tabi bunları 1 yıl sonra görmek lazım :) Bana sorarsan kaput ve çamurları folyo yaptır en azından taş maş sıçrarsa korur. Birkaç yıl sonra bir pasta cila boya koruma al sana sıfır gibi olur araba. Kılcal çizikler için fırça kullanmadan yıka arabanı önce su tut fazla yakından tutmadan tazyiki kir pas dökülsün ya süngerle yada daha profesyonel bezlerle yine aynı şekilde oto şampuanı ile (kostiksiz) köpürt ve durula. Uzun oldu ama umarım işine yarar bilgiler vermişimdir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Çok teşekkür ederim isime yaramaz olurmu büyük sözü dinlemek lazım o zaman dediğiniz gibi yapıyım folyonun ücretleri ne durumda yani ona göre pazarlık felan yaparız bulduğumuz yerlerde

Honda Civic Fc5 Elegance

Aracınız
Çok teşekkür ederim isime yaramaz olurmu büyük sözü dinlemek lazım o zaman dediğiniz gibi yapıyım folyonun ücretleri ne durumda yani ona göre pazarlık felan yaparız bulduğumuz yerlerde

Honda Civic Fc5 Elegance
Marka ve kaliteye göre fiyat değişebilir ilden ile bile değişir İnternetten bir ara derim bütçene uygun aynı zamanda kaliteli olan hangisiyse tercih et bence

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Açıkcası bu benim ilk arabam vE marka bilgisi olarak elimde bişiy yok aslında internete de güvenmiyorum üstelik burda bu kadar tecrübeli abilerim varken yani yardımcı olan olursa su marka iyidir ben kullandım memnunum gibisinden

Honda Civic Fc5 Elegance

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Açıkcası bu benim ilk arabam vE marka bilgisi olarak elimde bişiy yok aslında internete de güvenmiyorum üstelik burda bu kadar tecrübeli abilerim varken yani yardımcı olan olursa su marka iyidir ben kullandım memnunum gibisinden

Honda Civic Fc5 Elegance

Folyo kaplama için 3M ve Lumar ı tercih edebilirsin.

Geri