Merhaba 2 ay oldu alalı llummar atr cam filmi ve ziebeart ses yalıtımı yaptırtım

Aracınız
Aracımı zibeart dan aldım garaja bıraktım daha kullanamadım hafta sonu test edeceğim iş yeri aracı kullandığımdan kısmet olmadı cumartesi veya pazar yazacağım inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayirli olsun kardesim. Allah kaza bela vermesin insallah. Bu cam filmleri yeni yasaya uygunmu, garantisi ne kadar, muayenede sikinti cikarir mi?

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Teşekkürler. Garantisi 10 yıl kaliteli bilindik markalar yasayı gecer siye düşünüp faturalı yaptırdım ikeride gerektiğinde ibraz ederim muayne ayın 10 daydı gecti önümüzdeki ay yaptırıcam inşallah

Aracınız
Bu arada alttan ses yalıtımını bıgün test ettim %50%60 fark olur denildi fakat su anda %30 gibi fark etti firmayı aradım 1 ay da bekleyin donsun ondan sonra deneyin farkkı anlamak için aynı marka model araçla deneyin fark anlaşılır siz devamlı kullandığınızdan kulak aşinalık yapıyor tam farkına varmıyorsunuz dedi 30 gün sonra tekrar denerim yakında biri yardımcı olursa onun aracında anı yolda sesini ölceriz telden daha sonra benim araçla deneriz farkı anlarız saygılar

Geri