Merhaba ankaradan selamlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Görüşleriniz için teşekkür ederim kredili fiyatı söylediğim fiyatlar Ankara Efe için hatta benden önce baya bir alan oldu arabasını aynı fiyatlardan keşke fırsatçılık yapmasalar da biz araçlara fazla para vermesek ama işte Türk aklı böyle oluyor bugün istanbuldan bir bayi aradım oda 160 bin dedi Türkiye’nin neresini ararsam arayım 160 bin altı yok çok üzücü bir durum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün daha detaylı bir araştırma ile 148 bin TL olan fiyatlar eylül ayı lasman fiyatlarıymış kısaca diyorlar ki bizde fiyat bu ister al ister alma hanıma da söz verdik oğlanda beğendi dört gözle bekliyor arabayı ya bismillah deyip bu 160 binden alacağız arabayı yaradan verir takdiri

Aracınız
Civic FC5 2019
Hasan bey günaydın acele yazmak istedim. Bugün itibariyle kredili ve nakit alım arasında ki 3000 tl farkı kaldırmışlar haberiniz olsun

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu durumda daha önce söylediğim bayiden minimum 156 ya alırsınız bence acele etmeyim maden alacaksınız 4 lira küçük bir rakam değil. Bende ankaradan gidip almıştım. Hızlı tren be dönüş dahil 200 lira masrafım oldu yemek hariç

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok teşekkür ederim bende biraz önce mutluhan ile görüştüm hurda onlardan 159 bin dediler MTV dahil hurdayı ben bulursam 153 bin olurmuş ekstradan ben Honda efe ye uğradım biraz önce imkanı yok öyle satamazlar zarar ederler ve en son kredi katılım parası dahil 162 bin artı MTV de benden diyor

Geri