Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım..

Aracınız
Bugun bayiye fiyat sormak için gittim. 2015 yok 2016 gelecegi söylendi.fiyata 84 bin dedi..fiyatların artacağı söylendi bilginize..

Hoşgeldiniz, forumda karsilastiginiz veya karsilasacaginiz cogu soru ve sorunun cevabi var, yine de sorunuz olursa kisa surede cevap veriliyor, bu arada leon vs civic karsilastirmasini sizden bekliyoruz
Leon ile karşilastirmanizi ben de merakla bekliyorum. Gecenlerde biri leon cok daha guven veriyor ve tren ray vb gecislerde leon ti tik geciyo civic takir tukur geciyor dedi.

Aracınız
Leon ile karşilastirmanizi ben de merakla bekliyorum. Gecenlerde biri leon cok daha guven veriyor ve tren ray vb gecislerde leon ti tik geciyo civic takir tukur geciyor dedi.

Bu güven olayında haklısınız.. Aracımı sattıktan sonra yaklaşık 1 ay boyunca aynı model kardeşimin Auris ini kullandım. Hem uzun yol hem şehir içi yol yaptım. Leonla 90la girdiğim virajlara Aurisle 80le girince korkup yavaşlama gereği hissediyordum. Amacım ne Leonu yüceltmek ne Aurisi yermek. Yaşadıklarım bu. Civic geçici sürelerle kullandım. O yüzden net bir yorum yapamayacağım şu anda. Ama aracı alır almaz deneyip karşılaştırmamı paylaşırım sizinle...

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2770]Serenity[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri