Merhaba

Aracınız
Herkese merhaba bir yildir fd6 kasa aracim var ve forumu yeni gördüm hemen içeri girdim. Dream paket 2010 model bi aracim var ve 1 senedir aldigim gibi kullayordum eski araclarimida ayni sekilde ama buna once bi jant aldim ve şimdide bi kaç aklima takilan parçalarida alip araca uygulamak istiyorum. Forumda yeniyim 2010 fd 6 lara tampon eki nerden en uyguna alabilirim kullanana alan varsa bana bi yardimci olabilirmi.

Ekli dosyalar

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    54.8 KB · Görüntüleme: 0
Aracınız
hoş geldin hocam. Hondada en çok sevdiğim jantlardan birisi buydu. parçalar için aksoy tuning e bakabilirsin. Birde son zamanlarda eliftuning di sanırım kartalda o var.

Aracınız
Hoşgeldiniz keyifli forumlar hangi on eki alacaginiza karar verdiniz mi

Tapatalk....

Aracınız
Valla inanirmisiniz rastgele alindi jantlar secerek aldigim bi model olmadi cok sahane degil ama guzel durdu

Aracınız
Tam anlamiyorum ama sadece ek olanlar var komple degil bi kac yerde baktim 400 tl astarli gonderiyorlar tarifi nasil olur bilmiyorum ama sade olanlar aracin jantlari buyudu haliyle yikseldide basma gibi luksum olmadigi icin en ideali ek diye dusunuyorum

Aracınız
Sen önce ek e karar ver satan bir yer bulunur malum sitelerden incele rr kit filan güzel durur

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aramıza hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri