Merhaba

Aracınız
Civic FB7 2012
1. Ad Soyad : Serkan AFAT
2. Yaş: 40
3. Yaşadığınız Şehir: İstanbul
4. Aracınızın Marka ve Modeli: Civic FB7 otom. ( 2012 Elegance )

>Eski bir Honda kullanıcısıydım. Ev alırken satmak zorunda kalmıştım. Bu arada yaklaşık 8 sene hep Passat kullandım. Şimdi Civic fb7 kasa alarak tekrar Hondaya döndüm. Umarım iyi yapmışımdır.
Güzel bilgi, tecrübe paylaşımları yapmak ve yapılan paylaşımlardan yararlanmak üzere de buradayım.

Herkese günaydın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

Silinen üye 20336

Guest
Merhaba. Eski bir Honda kullanıcısıydım. Ev alırken satmak zorunda kalmıştım. Bu arada yaklaşık 8 sene hep Passat kullandım. Şimdi Civic fb7 kasa alarak tekrar Hondaya döndüm. Umarım iyi yapmışımdır.
Güzel bilgi, tecrübe paylaşımları yapmak ve yapılan paylaşımlardan yararlanmak üzere de buradayım.

Herkese günaydın.
Merhaba @serkanafat ;
Günaydın.
Tanışma bölümünde bir başka kullanıcının mesajı altına yazmış olduğunuz mesajınızı size özel olacak şekilde taşıdım.

Kurallarımız gereği aşağıda belirttiğim şekilde kendinizi tanıtmanızı rica edeceğim.
1. Ad Soyad :
2. Yaş:
3. Yaşadığınız Şehir:
4. Aracınızın Marka ve Modeli:

CivicTR ‘ye hoş geldiniz... ?

Civic tercihinizin sizi mutlu etmesini dilerim.

Keyifli forumlar.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba. Eski bir Honda kullanıcısıydım. Ev alırken satmak zorunda kalmıştım. Bu arada yaklaşık 8 sene hep Passat kullandım. Şimdi Civic fb7 kasa alarak tekrar Hondaya döndüm. Umarım iyi yapmışımdır.

Herkese günaydın.
Yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Passattan sonra civic'e geçmek bazı şeyleri aratabilir. Eski Honda'cı olduğunuz için bunu bilerek almışsınızdır diye düşünüyorum.
Keyifli forumlar dilerim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2012
Yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Passattan sonra civic'e geçmek bazı şeyleri aratabilir. Eski Honda'cı olduğunuz için bunu bilerek almışsınızdır diye düşünüyorum.
Keyifli forumlar dilerim.

Teşekkür ederim. Evet bazı şeylerden feragat edeceğim. Honda nın sorunsuz olmasını seviyorum. Umarım bu araç sorun çıkarmaz da keyifle kullanırız.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba @serkanafat ;
Günaydın.
Tanışma bölümünde bir başka kullanıcının mesajı altına yazmış olduğunuz mesajınızı size özel olacak şekilde taşıdım.

Kurallarımız gereği aşağıda belirttiğim şekilde kendinizi tanıtmanızı rica edeceğim.
1. Ad Soyad :
2. Yaş:
3. Yaşadığınız Şehir:
4. Aracınızın Marka ve Modeli:

CivicTR ‘ye hoş geldiniz...

Civic tercihinizin sizi mutlu etmesini dilerim.

Keyifli forumlar.
Hoş buldum öncelikle.

1. Ad Soyad : Serkan AFAT
2. Yaş: 40
3. Yaşadığınız Şehir: İstanbul
4. Aracınızın Marka ve Modeli: Civic FB7 otom. ( 2012 Elegance )

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri