Merhaba

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba. İstanbul'da oturuyorum. 35 yaşındayım. 2020 1.5 elegance modeli (henüz teslimatı yapılmamış ise de) ile aranızdayım. Piyasada araç olmamasından mütevellit dizel ararken 1.5 turbo teslim edebileceklerini söylemeleri üzerine satış işlemlerine başlandı. Seneler boyunca 2006 model Civic kullandım ki yeri bende ayrıdır. Memnun oldum, görüşmek üzere.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba. İstanbul'da oturuyorum. 35 yaşındayım. 2020 1.5 elegance modeli (henüz teslimatı yapılmamış ise de) ile aranızdayım. Piyasada araç olmamasından mütevellit dizel ararken 1.5 turbo teslim edebileceklerini söylemeleri üzerine satış işlemlerine başlandı. Seneler boyunca 2006 model Civic kullandım ki yeri bende ayrıdır. Memnun oldum, görüşmek üzere.
hayırlı olsun hoşgeldin
Kazasız belasız sürmen dileğiyle.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@bdt yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
Merak ettiğim bir husus var. Şehir dışında olduğum için eşim aracın satışı ile ilgilendi. Aracın dışının typer olduğu söylenmiş. Fabrika çıkış böyle bir model var mı? Sanırım (umarım) komple typer kit konmuyordur ?
@bdt yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim...

Mi 9 SE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merak ettiğim bir husus var. Şehir dışında olduğum için eşim aracın satışı ile ilgilendi. Aracın dışının typer olduğu söylenmiş. Fabrika çıkış böyle bir model var mı? Sanırım (umarım) komple typer kit konmuyordur ?

Onun için özel istek olması lazım diye biliyorum. Sizinki normalde 1.5 makyajlı kasa olarak gelmeli.

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
Altı kırmızı çizgili diye söylenmiş ek olarak. Fabrikadan bu şekilde çıktığını bilmiyordum. Herhangi bir özel isteğimiz olmadı. Elimizde sadece bu var diyerek vermişler.
Onun için özel istek olması lazım diye biliyorum. Sizinki sadece makyajlı kasa olarak gelmeli.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Altı kırmızı çizgili diye söylenmiş ek olarak. Fabrikadan bu şekilde çıktığını bilmiyordum. Herhangi bir özel isteğimiz olmadı. Elimizde sadece bu var diyerek vermişler.

O zaman sadece tampon altı ek uygulaması vardır. Ön ve arka fotoğraf gönderirler ise daha rahat anlarız.

bdt

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim. Bayii şuan eskisi gibi müşteri ile ilgilenmiyor. Zaten bu almasa başkası alır gözü ile bakıyorlar. Yani fotoğraf istesek de pek ilgileneceklerini sanmıyorum.
O zaman sadece tampon altı ek uygulaması vardır. Ön ve arka fotoğraf gönderirler ise daha rahat anlarız.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim. Bayii şuan eskisi gibi müşteri ile ilgilenmiyor. Zaten bu almasa başkası alır gözü ile bakıyorlar. Yani fotoğraf istesek de pek ilgileneceklerini sanmıyorum.

Evet bayilerin bu ara karınları iyi tok!
Neyse araç elinize geçince siz çekip paylaşırsınız.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@bdt Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Geri