merhaba

Aracınız
Adım İsmail BİLDİK, İzmir'den katılıyorum,41 yaşındayım, 2010 manuel honda civic sahibiyim.Faydalı bir foruma üye olduğumu düşünüyorum.Herkese selamlar

Aracınız
Hazır yazmaya başlamışken bir de sorum var arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim.Cd çalar sorunu yaşıyorum.Radyo normal çalışıyor.Ancak orjinal cd de koysam, doldurma da koysam okumuyor."Bad cd" mesajı ile çıkarıyor.Ne yapmalıyım?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Öncelikle hoşgeldiniz. Aracınızın cd okuyucu gözünde bir sorun olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hazır yazmaya başlamışken bir de sorum var arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim.Cd çalar sorunu yaşıyorum.Radyo normal çalışıyor.Ancak orjinal cd de koysam, doldurma da koysam okumuyor."Bad cd" mesajı ile çıkarıyor.Ne yapmalıyım?

Ayni sorun benim 2015 civic de oldu servise verdim garantiden içinden bir parça değişti geldi düzeldi sonra Navi taktırdık zaten :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4963]bildikis35[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar, sorunuz ile ilgili cdler de çizik veya bozukluk yok ise arkadaşların yorumlarına katılıyorum büyük ihtimal okuyucu bozulmuş.

Aracınız
teşekkür ederim, hoşbulduk arkadaşlar
aracımın garantisi bittiği için bana önerebileceğiniz bir yer var mı? ne yapmalıyım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
teşekkür ederim, hoşbulduk arkadaşlar
aracımın garantisi bittiği için bana önerebileceğiniz bir yer var mı? ne yapmalıyım

Hocam Oto teyip ve elektronik işleriyle uğraşan bir yerde rahatlıkla yaptırılabilecek bir sorun, yarın 3. sanayiye gideceğim yaptırabilecek sağlam bir yer bulursam buraya yazarım.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Foruma hoşgeldiniz. Arkadaşlar gerekli yorumu yapmış , büyük ihtimalle de okuyucu gözden kaynaklı. Hangi şehirde olduğunuzu da paylaşırsanız o şehirdeki arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilir. Gerçi nicke bakınca izmir gibi duruyor ama :)
[MENTION=4963]bildikis35[/MENTION]

Geri