merhabalar arkadaşlar.. vaktim kısıtlı olduğu için ''acil'' koduyla sesleniyorum.. :)

Foruma bomba bi adam daha geldi
Hoşgeldin hocam hoşgeldin

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Neden 1.8 olanını tercih etmiyorsunuz, fiyatlar aynı aşağı yukarı. Daha iyi gidiyor, yakıtı da birbirine yakın sayılır. Performansı için 1.8 kesinlikle tercih sebebi :) Ben kullanmadım fakat kullanıp da pişman olanı duymadım. Serviste içine oturduğum zaman çok hoşuma gitmişti. Type R'ın içinde bulundum sadece 1 kere, bence kesinlikle alın [;)]

Neden 1.8 olanını tercih etmiyorsunuz, fiyatlar aynı aşağı yukarı. Daha iyi gidiyor, yakıtı da birbirine yakın sayılır. Performansı için 1.8 kesinlikle tercih sebebi :) Ben kullanmadım fakat kullanıp da pişman olanı duymadım. Serviste içine oturduğum zaman çok hoşuma gitmişti. Type R'ın içinde bulundum sadece 1 kere, bence kesinlikle alın [;)]

can hocam açıkçası aracı eşim de kullanacak ve onu yolda performans yaparken hayal bile edemiyorum.. :D honda genel anlamda zaten muadillerinden az yakan bir araç ancak hele 1.4 olursa tadından yenmez.. :) benim tek derdim 2009 modelin 42bini lirayı hak edip etmemesi.. :)

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bana sorarsanız etmez fakat bu zevk meselesi biraz da. Ben 1.8 olanı tercih ederim aynı fiyatlara ve düşük kilometreli bulmak mümkün. Çok temiz olur verirsiniz fakat o aracı elden çıkarmak da zor olacak onu da düşünün. Vergi kısmını düşünmüyorsanız 1.8 tercih edin, 1.4ün performansı o kasaya göre düşük kalıyor. 0-100 15 saniye gibi saçma bir teknik veriye sahip :) Tabi ki sürekli performanslı kullanmıyoruz aracı fakat insanın bir an gelip basası geliyor işte bu noktada araç sizi tatmin etmez :)

Bana sorarsanız etmez fakat bu zevk meselesi biraz da. Ben 1.8 olanı tercih ederim aynı fiyatlara ve düşük kilometreli bulmak mümkün. Çok temiz olur verirsiniz fakat o aracı elden çıkarmak da zor olacak onu da düşünün. Vergi kısmını düşünmüyorsanız 1.8 tercih edin, 1.4ün performansı o kasaya göre düşük kalıyor. 0-100 15 saniye gibi saçma bir teknik veriye sahip :) Tabi ki sürekli performanslı kullanmıyoruz aracı fakat insanın bir an gelip basası geliyor işte bu noktada araç sizi tatmin etmez :)

Can hocam açıkçası beni de 100bin kmde ve 42 bin lira olmasi geri adim attiriyor.. ama hondanin kafadan ni 200bin km garantisi var zaten.. açıkçası mecbir kalmadikca ki allah gostermesin ben o arabayi satmayi dusunmem.. cunku cocukluk hayalim.. :) 1.8i de dusunebilirdim ancak dedigim gibi aşırı agresif arac kullanan biri degilim ve esim de kullanacak araci.. daha once yazmistim okidunuz mu bilmiyorum ama gercekten arac kusursuz neredeyse.. ne degisen parcasi ne darbesi ne boyasi var.. ve 42 bin lira.. :)

Sizce can hocam dedigim sartlarda (darbe kaza boya hicbisey yok.. motor sanzuman piril piril 2009 model 2010 trafik çıkışlı 100.biin km) kac lira civaridir 1.4 full versiyon?? :)

Anladim can kardesim.. ya sahibindende biliyorum ben de 3 4 aydir inceliyorum ama kazasiz darbesiz boyasiz bi araca denk gelmedim.. bu gercekten kiz gibi derler ya oyle.. :) beni en cok ceken yanı o tarafi.. sence kac lira civari ideal boyle bi arac için?

Geri