Merhabalar

engsvs

0
Merhabalar , aranıza katılmıştım ama mesaj yazmak bugüne kısmetmiş. Haziran 2013 den beri Civic kullanıcısıyım. Genel anlamda memnunum. Beni üzmeyeceğini de düşünüyorum. Hedefim 1 milyon KM. D: 65 bin oldu şimdiden. resimleri en kısa zamanda paylaşacağım.
Selametle

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hoşgeldiniz, hedef güzelmiş :eek:k:
Keyifli forumlar.

Aracınız
Yağını zamanında değiştirip susuz birakmazsan bakımlarıni zamanında yaptırıp hararet de yaptirmazsan 1 milyonu görme şansıniz var 650 binde servise bakıma gelen civic var. Hedefe ulaşmanın dilegiyle

Tapatalk....

Hakan Uzun

0
Yönetici
Yağını zamanında değiştirip susuz birakmazsan bakımlarıni zamanında yaptırıp hararet de yaptirmazsan 1 milyonu görme şansıniz var 650 binde servise bakıma gelen civic var. Hedefe ulaşmanın dilegiyle

Tapatalk....
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] hocam siz ne işle ugrasıyorsunuz merak ettim :):)

engsvs

0
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. O konularda biraz titizim. eksik etmemeye çalışıyorum. Çok km yapıyorum. iş gereği. Gerçi hepsi şehiriçi, yapacak bişi yok. en fazla 15k sı şehirlerarasıdır.

Hoşgeldiniz. Benden sonra almissiniz ama benim kmden iki kat daha cok yol yapmissiniz :) dizel neden dusunmediniz? Dizel daha mantıklı diye sormadim hemen söyleyeyim :) merak ettim. Güzel gunlerde kullanin. Allah kaza bela vermesin.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve kazasız sürüşler.

Geri