merhabalar

Yaş 35 ve kız babasi isen zaten honda alman gerek :) me too mu denir :) şimdiden hayırlı olsun diyim.

Aracınız
me too :eek:k:

alma işini erteledim, yeni kasa dedikoduları sebebiyle en azından yazı bekleyeceğim sanırım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
me too :eek:k:

alma işini erteledim, yeni kasa dedikoduları sebebiyle en azından yazı bekleyeceğim sanırım.

Hocam Honda'nın kasa değişim yılları şu sekilde oldu,

2001 sonu ES7 kasaya geçiş
2006 sonu FD6 kasaya geçiş
2012 başı FB7 kasaya geçiş

Amerika'da bu geçişler 1 - 1,5 yıl kadar daha erken oluyor.
Şu an ortalıkta gezen haberlerin doğruluğu var ancak bu değişim sadece Amerika'da olur, güncel kasayı bizden bir yıl önce geçtiler.
Tahminin 2016 sonu veya 2017 başı olur.

Aracınız
haklısınız, bunu daha önce de okumuştum bir yerlerden ve bana da tutarlı gelmişti. ama en azından kasa/motor/malzeme kalitesi hakkında fikir sahibi olurum diye düşünüyorum. açıkçası beni en fazla etkileyen, bayinin de "beklenti" içerisinde olması.
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Seneye aon çeyrek içinde gelmesi bekleniyor. 1.5 turbo ve 1.6 dizel beklentiler arasinda. Hatta Turkiyede uretimi icin honda Türkiye bastırıyor deniyor. Sedan kasa tabi. 1.5 turbo sanirim yil sonu jazz ile gelecek en azindan motor performans görürüz.

Aracınız
selam zümrem,meslektaşım, kardeşim :)
yeni kasa cıvıc,jazz her ikisi için de 2016 ilk çeyrek ve farklı motor seçenekleriyle...ayrıca Honda H_RV yenilenmiş kasasıyla üretime başlayacak...servisten geçen haftaki duyumlarım :)

Geri