Merhabalar

Aracınız
Herkese merhaba iyi forumlar adım Fatih, 27 yaşındayım. İstanbulda Küçükçekmecede yaşıyorum. Clio ve Punto macerasından sonra bir anlık gazla 2012 Honda FB7 Full model aracımın sahibi oldum. Aracı sürdükten sonra bu zamana kadar hondasız geçen günlerime yanıyorum araba felan sürmüyormuşum ben :D Aracımın önceki sahibi fazla ilgilenememiş araçla. Aracı alır almaz İstanbul Honda Cem servise götürdüm aracın genel bakımı yapılıp, arka ve ön fren balataları değiştirildi. Arka çamurluk tarafında ufak bir kasılma olmuş body kitlerde ve marşpiyelde sürtünmeden kaynaklı göze hoş gözükmeyen çizikler ve ezilmeler mevcut. Ayrıca aracımın arka koltuğundada sigara yanığı mevcut. Aracımın işlerini tamamladıktan sonra kaliteli bir kuaföre götürmeyi planlıyorum. Bu konuda forumdaki üstâdlardan destek alabileceğimi düşünüyorum. Keyifli forumlar tüm üyelere.

honda.jpg

Aracınız
Hayırlı olsun, çok hor kullanılmış bu araba yazık.. Büyük bir kazası yoktur umarım... Önce bir güzel pasta cila sonra seramik kaplama yapın. Lastiklerin üretim tarihine bakin eski ise değiştirin.Far yıkamalar kapalı ise sokun, sonra altındaki o turk bayragi oraya yakışmamış daha güzel yerlere layik o. On tampon ekini bir boyatin daha sık durması için makyajlı kasanın on izgarasini tavsiye ederim, cikmacilarda uygun olur onun dışında kırmızı honda logosu bundaki ona küçük gelir, gündüz farları turuncu led kullanın ya da halojen t20 7443 Cree ya da phonton öneririm, ve arka spoiler,balık sırtı unutmayın.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı olsun, çok hor kullanılmış bu araba yazık.. Büyük bir kazası yoktur umarım... Önce bir güzel pasta cila sonra seramik kaplama yapın. Lastiklerin üretim tarihine bakin eski ise değiştirin.Far yıkamalar kapalı ise sokun, sonra altındaki o turk bayragi oraya yakışmamış daha güzel yerlere layik o. On tampon ekini bir boyatin daha sık durması için makyajlı kasanın on izgarasini tavsiye ederim, cikmacilarda uygun olur onun dışında kırmızı honda logosu bundaki ona küçük gelir, gündüz farları turuncu led kullanın ya da halojen t20 7443 Cree ya da phonton öneririm, ve arka spoiler,balık sırtı unutmayın.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam teşekkür ederim tavsiyelerin için. Lastikleri yazmayı unutmuşum dediğiniz gibi lastiklerin tarihi eskiydi bende değiştirdim. Bahsettiğiniz ön ızgara çok güzelmiş araştırıyorum şuan. Bu gün kaportacıya götürdüm aracı 900 tl fiyat verdi bunu yarı fiyatına yaptırabileceğime inanıyorum. Body kitleri eski sahibi kime taktırdıysa aşırı derecede silikon kullanmış yazık etmişler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6429]fthkara[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri