metalik gri boya renk tutmaması

Aracınız
[MENTION=7122]volkan1065[/MENTION] yani her türlü tutması lazım diyosunuz boya dimi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İşinin ehli boya yapan yer bulmak lazım. Genelde boya yapan yerler bilgisayar da kodu grip grama göre yapıyor. İşi bilen araç üzerinde pasta ile temizleyip bakıyor bilmeyende kod bu boya bu git ustaya diyor. İşi bilen kişiler ise olmadi iki üç saat uğraşıp deneme yaparak boya hazırlıyor. Bu olay başıma geldi eski aracımda. Boya ustam kendi malzeme aldığı yerden al dedi gittim boya satan yere. Bir önceki yaptırdığım yerde servis renk kodu buda söyledim ama beni dinleyen kim. Boyayi yaptı tutmadı araca bahane buldu renk cihazı ile baktı yine tam istediğim şekilde yapamadı. Tampon olduğu için obemsemedim boya ustası arkadaşımda ciziverdi sorun olmadı. Normalde boya yapan arkadaşım var o yaptığında hiç sıkıntı olmadı. Honda nin tamponu için beyaz boya istedim koda baktı bir hafta önce yapmış aynı boyadan getirdi baktık ton tuttu. Yani demem o ki boya satan kişi yok bilgisayar da çıkan bu böyle oluyor derse ufaktan ordan kaçın. Eline bir bilgisayar alan boyacı oluyor

[MENTION=7122]volkan1065[/MENTION] anladımm bir yer buldum dediniz gibi yapcak heralde yarın bırakcam tutar dedi boya çok yardımcı oldunuz cok sağolun teşekkeür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

meted

0
[MENTION=5724]r1dv4n92[/MENTION] tekrar boyatmaktansa komple griye kaplat kafan rahat olsun. Hem çizik vs derdi de yaşamazsın pek
Hocam kaplama fiyatları o kadar uygun mu? Aracım siyah belli yerlerinde cizikler var canimi sıkıyor, komple boya yapmadan local çalışarak bu çizikleri giderebilecek boya ustasi var midir, internette videolar var ama ne kadar use yariyor emin olamadim, bir de kaplamayi da pek önermiyorlar sanki

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=7824]meted[/MENTION] 1500 tl civarı başlıyor fiyatlar. Şaşalı renkler ve folyolar istemiyosunuz ki düz gri işte. Ucuz bunlar pahalı değil. 11 bin liraya da kaplama var sonuçta. Komple ufak tefek sorunlar için orayı burayı vs. boyatmak yerine daha mantıklı. Arkadaşım 1000 liraya komple sağını solunu ıvır zıvır boyatmıştı. Sonradan o da kaplatsaydım keşke dedi

Aracınız
Benimde aracım gri bende tamponları boyatmayı düşünüyorum. tampon a park halinde vurdular içine girdi düzeldi tekrar ama boya catladı. Renkte bu kadar sorun olmaması gerek daha önce. Siyah bir arabayı lokal boyatmıstım boyacı yarım saat ton tutturmak için ugrastı en son siyah a turuncu kattı öle tuttu renk araç 1 yıllıktı daha orjinal renk kodu tutmuyordu. plakaları boyuyordu araç üstüne koyup kurutuyordu sonra kuruyunca bakıyorduk aynı renki degil mi öle bir kaç defa karısım yaptı tutturdu boyayı.

ANGANS

0
Aracınız
Maslakta bi adam vardı adını unuttum mikronluk boyuyordu ama sadece bir kaputu bütün arabayı boyarcasına fiyat çekiyormuş ve hatta nasıl yaptığını bilmiyorum ama boya kalınlığı ölçüm cihazlarında bile orjinaliyle aynı kalınlıkta çıkıyormuş boyadığı yerler. Genelde de lüx araçları boyuyormuş adam. Bunu bana oto kaplamacı arkadaşlar söylemişlerdi. Lüx araçlar sürtünce sağa sola değer kaybetmemesi için ona gidiyolarmış.

Geri