Mid takımı tavsiye

Aracınız
Arkadaşlar aracımın arkalarda mid ve voofer var önlerde midlerin biri patlak ve anfiye bağlı olmayınca ses sadece arkadan geliyor,anfinin aynı çıkışından önlerdeki midleride besleyebilirmiyim,birde öndeki midin biri patlak olunca ıkısınıde yenilemek istiyorum jbl düşünüyordum fakat sitede birde pıoneer fiyatı uygun görünce kararsız kaldım aşağıdaki ürünler arasında çok fark olurmu aradaki fiyat farkına sizce değer mi hangisini alayım

http://www.atakantuning.com/Pioneer-TS-G-172-Ci-165-cm-2-Yollu-Mid-Bass-Takimi,PR-375.html

http://www.atakantuning.com/JBL-GTO-6508C-16cm-Mid-Bass-Takimi,PR-144.html

Aracınız
sattığım focusta pioneer kullanıyordum ama JBL daha kaliteli ses veriyor bence.

Aracınız
ana ünitem sony, jameson 1500 anfi , powerbass voofer,arka pandizotta 16 cm midim var ,..mid ve voofer anfiye bağlı. öndede midler var fakat biri patlak olduğu için çalmıyor diğeride anfi bağlantısı olmayınca ses çıkışı cok zayıf kalıyor çalmıyor gibi.Benim yapmak istediğim önlere ıkı yeni mid alıp diğer midlerin bağlı olduğu anfi kanalından güç almak

Aracınız
Civic FB7 2012
Öne takılacak hoparlörleriniz 8 Ohm seçilirse anfi, ses sona kadar açılmazsa büyük ihtimalle, kaldırır (8║4=2,67 Ohm)

Aracınız
Civic FB7 2012
Söylemeyi unutmuşum:

Ön hoparlörler 8 Ohm seçilirse, belki anfi sağlığı açısından idare edilebilir bir çözüm olur ama önden gelen sesler yarı güçte olacaktır.
Paralel bağlantı nedeniyle siz bu düşük sesleri fade/balance ayarıyla da dengeleyemeyeceksiniz.

Aracınız
arkadaşlar cumartesi midleri taktırdım açıkcası beklediğim kalitede olmadı öne tiz baglayınca cok tızlı bir ses var ve başımı ağrıtıyor hafta sonu tizlerin bağlantısını cıkaracam kapıları söküp ıkı mid takmaya 80 lira para aldılar 210 da mide verdim açıkcası 300 lira istediğimi alamadım :(

Geri