milli servete yazık oldu

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam sen bakma polislerin dediğine sen savcılığa ver biran önce araştırılsın pts den
Takipsizlik çıkarsa da yapacak birşey yok denemekten zarar gelmez. Bazı polis arkadaşlar var kötülemek gibi olmasın herkes bir değil onu belirtmek isterim. Uğraşmamak için başından savıyorlar. Bu olay bahsettiģim gibi mala zarar verme olayı ve faili meçhul bir olay. Savciliga intikal ettirmeniz durumunda 10-15 yıl daimi arama kararı ile takibi ve arastirmasi yapilmasi gereken bir olay. ?
hocam dilekçeyi yazacağım
isteseler bir haftada suçlu bulunur adım gibi eminim

Aracınız
Civic FB7 2013
Hiç canınızı sıkmayın,onunla geçmiş olsun,Allah’tan siz içinde değildiniz,içinde olsaydınız ve hafif-ağır yaralılık gibi bir durum bile olsa,inanın o kadar üstüne düşmezlerdi,ölüm durumunda biraz üstelerler,tabi bu durumda da suçluları yakalasalar bile,mükemmel (!) yargı sistemimiz sizin yaralarınız iyileşmeden serbest bırakacaktı.Hatta kısa bir hatırlatma:rizenin ilçesiydi sanırım,kız çocuğuna çarpıp kapılarının önüne çuval gibi bırakıp kaçtıkları,ufacık çocuğun hayatına mâlolan siyah doblo hala bulunamadı.Bende babam için çok uğraştım ve kentin en işlek caddesinde ki emniyet müdürlüğüne ait karakolun önündeki mobesenin çalışmadığı söylendi ve savcıda-hakimde tık ses etmedi.3 sene koşturduk,maddi-manevi yıprandık,sonuç sıfır,şimdiki aklım olsa cimere yazar yalan söylerdim,mesela “şu adam cumhur başkanına veya başbakana küfretti” diye.O zaman sesten hızlı bulmazlarsa bende hiçbir şey bilmiyorum.
Kısacası bedava yaşıyoruz,malı-mülkü geçtim;ölüm bile bedava.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
Noldu diye merakedenler için yazıyorum üzülmenizi istemezdim ama merak ettirmek de iyi değil.

1.Savcılık takipsizlik kararı verdi maddi hasarlı kazaymış suç unsuru yokmuş çünkü,
2.Şaşmazda 5.900 TL ye aracı yaptırdım orjinal çıkma kullanıldı tekeri tutan ne kadar parça varsa değişti düzeltme yapılmadı.
3Teker balon yaptığı için değişecek dallama olmaması için 4 teker toplam 1.400 BİRİSTON TURANZA alacağım t001 bu konuda önerisi olan varsa onun yerine bunu al diyen varsa memnun olurum.
4.Cimere de yazdım yazıyı mahalle karakoluna göndermişler ilgilensinler diye onlarda tekrar beni aradılar ( cimerdekiler ne kadar pratik düşünüyorlar değil mi ? )

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@sahiner1985 Hocam tekrar geçmiş olsun, bilgilendirme için teşekkürler (y)

Aracınız
Civic FB7 2014
Gecmis olsun kardes.. her serde bir hayir vardir. Sen buyuk mahkemede alacaklisin artik ki bu daha buyuk bir kazanctir. Gonul ister ki suclu gelsin masrafini odesin ,helallessin ; ama insanlar kul hakki yeyip bunun yanlarina kar kalacagini zannediyorlar ki akil alir gibi degil..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@sahiner1985 hocam çok üzüldüm geçmiş olsun :(
Olay yasal prosedürde trafik kazası diye kapatılmış ancak hasardan kim sorumlu ve hasarı kim karşılayacak o zaman?
Hasara neden olanı tespit etmek kimin görevi?
Maalesef hukuk sistemimiz vatandaşın maddi ve manevi haklarını korumada yetersiz :(

S

Silinen üye 20336

Guest
Noldu diye merakedenler için yazıyorum üzülmenizi istemezdim ama merak ettirmek de iyi değil.

1.Savcılık takipsizlik kararı verdi maddi hasarlı kazaymış suç unsuru yokmuş çünkü,
2.Şaşmazda 5.900 TL ye aracı yaptırdım orjinal çıkma kullanıldı tekeri tutan ne kadar parça varsa değişti düzeltme yapılmadı.
3Teker balon yaptığı için değişecek dallama olmaması için 4 teker toplam 1.400 BİRİSTON TURANZA alacağım t001 bu konuda önerisi olan varsa onun yerine bunu al diyen varsa memnun olurum.
4.Cimere de yazdım yazıyı mahalle karakoluna göndermişler ilgilensinler diye onlarda tekrar beni aradılar ( cimerdekiler ne kadar pratik düşünüyorlar değil mi ? )
Hocam geçmiş olsun... Canınız sağolsun...
Can sıkmamak pek mümkün değil elbette ancak faydası olmayacağı için ne kadar tez kabullenirseniz o kadar kârdasınız.
Mevzunun ahiret tarafında alacağınız kaydedildi zaten. Ve dünyanın parası yetmez ahirete kalan borcu ödemeye...!
Dünya tarafında da ALLAH(c.c.) akıl, ruh, beden sağlığı versin. ??
Kimse kimsenin nasibini değiştiremez...

Aracınız
Civic FB7 2013
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim sizlerle aynı düşüncedeyim yalnız
maddi hasarlı trafik kazası olup suç unsuru bulunmaması ne demek ve bunu cumhuriyet savcısı hukuk okumuş kimseler nasıl yazabilir çözemedim

araç park halinde çalışır vaziyette değil ben trafikte değilim ki

Geri